Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas jegyében születettek...

Nyilas jegyében születettek miért mondják azt? hogy biztosan megveszem ebben hónapban és utána meg azt mondja 1hèt múlva majd máskor

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok! Órakon at kepes vagyok nezegetni a valamit,akár egy apróságot is,vagy mint konyhai mérleg, amit meg akarok venni,online, hogy pntosan melyiket hol vegyem,aztan felreteszem,par napig meg gondolok ra,aztan: majd egyszer! Kell egy utolso löket valami,hogy én azt valoban megvegyem!

De ez igy a helyes!

Minel kevesebbet kell vasarolni,nem kell annyit fogysztani,ugy is fogyasztoi vilagban elunk!

Meg hova raknam a sok cuccot,igy se lehet ferni a lakasban!

Amugy meg penzem sincs,120000 volt a fizetes, mig nem voltam munka nelkuli!


Kell valami plusz,hogy megvegyem tényleg azt a valamit. Mondjuk, legyen tényleg muszaj.

Pl. Anyukamek adtak tavlyelott penzt mosogepre,de mar ismernek,hogy nem fogom sose megvenni. Ultimatumot adtak,ha karacsonyig nem veszem meg,karacsonyra nem kapok penzt idén ajandekba. Ez volt tavalyelott. Megvettem. Igaz,csak januarra sikerult. De elfogadtak. Mert mar ismernek.


Igy szoktam en vasarolni.


Most meg bele vagyok zugva valakibe online.

Evek ota akarok kontaktlencset vagy uj szemuveget venni, es most megvettem. Azert, mert az illetovel lehet,hogy talalkozni fogunk es szep akarok lenni, a szemuvegem meg csunya.

Honapok ota akarok a Nububól menő maszkot venni. A múlt heten egy órat vartam a metroban, hogy elalljon az eso, hogy a nububa fel tudjak menni, hogy vegyek szep maszkot,hogy szep legyek az elso randin, de nem allt el,igy nem tudtam vegul megvenni,de a lenyeg,hogy most tutira megvettem volna,ha nem esett volna.



Ilyen vasarlasaim vannak.

2021. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


Páratartalom merot tobb evig nezegettem,mire tavaly megvettem, 5 vagy 10000 ft.

Nagyon tetszett evek ota. Selina páramero stadler form. De ugy voltam vele,nem engedhetem meg magamnak,meg minek az,meg stb.

Az volt az utolso loket,hogy megvegyem,hogy vettem uj paraelszivo gepet.

Amikor egy dolgot megveszek,az lökést ad,hogy vegyem meg a masik dolgot is.

Ruhakkal is igy vagyok. Napokig jarom a plazakat,nem veszek semmit.

Mostanaban, Hogy kicselezzem magam,hogy ne jarkaljak napokig eredmenytelenul, vesszek eloszor vmi bugyit, mert azt konnyu venni, igy mar beindul a vasarlas,az generalja a tobbi vasarlast. Utana meg nem tudok leallni!!! Amikor mar le kene allni.

2021. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nyilas szabadszellemű, örökmozgó és mindig utazni szeret. A nyilasok fővágya az utazás.
2022. máj. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!