Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg fiú- Skorpió lány...

Mérleg fiú- Skorpió lány összeillik? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kiváncsi,ami neten le van írva,mert azt én is el tudom olvasni... hanem Tapasztalatokra :)

ha lehet akkor a születési időpontot is írjátok le.

köszi..


2010. aug. 23. 16:48
 1/4 anonim válasza:
37%
Nem a születési időponttól függ, hogy két ember összeillik-e.
2010. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem a csillagjegyeken múlik. Elvileg nagyon nem illenek össze, ahhoz túl szélsőségesek egymáshoz viszonyítva, a Mérleg túlérzékeny és idealista, a Skorpió viszont erőszakos és gyakran agresszív. A Skorpió nem bírja a Mérleg "szeressük egymást gyerekek"-elvét, a Mérleg pedig a Skorpió "bosszút állok rajtad, ha szemétkedsz"-stílusát.


Szóval, tipikus tűz és víz - ennek ellenére én ismerek ilyen párt, igaz, ők amolyan se veled- se nélküled kapcsolatban élnek. De ha szeretik egymást, megtanulnak alkalmazkodni egymáshoz, csillagjegytől függetlenül.

2010. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké tudom,de akkor is kiváncsi vagyok a tapasztalatokra :)

szval írjon aki volt már ilyen felállású kapcsolatban!

2010. aug. 23. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen felállású kapcsolatban voltam, és tényleg egy ilyen se veled se nélküled viszony volt a kettőnk között. És nagyon szeretjük egymást még most is ;) lehet később megint még jobban fogjuk.


És lehet ebben is valami, amit a más írt. Én csendben fondorlatosan megoldottam a problémákat és ha kellett összeszorított foggal, de végigcsináltam jókedvűen. Ő inkább bevágta a durcást és felégette a hidakat, ha valami nem úgy ment, ahogyan ő szerette volna.

Plusz nehezen viselte mikor kioktattam ezért :) Nem lehetett olyan jól irányítani, még csellel sem mert minden apróságot észrevett.


Igazából nem hiszem, hogy sok köze van ennek a csillagjegyeinkhez, de úgy vagyok vele hogy ő is olvasta én is olvastam, valamennyit tudat alatt biztos magunkba építettünk ezekből a jellemzésekből ;)

2011. márc. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!