Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lány és kos fiú?

Vízöntő lány és kos fiú?

Figyelt kérdés
Milyen a kapcsolatotok?
2010. aug. 20. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből nemlesz semmi...
2010. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Levegő tűz jegyek összeillnek.

Az a fontos, hogy a vízöntők először mindig a barátság alapján létesítenek kapcsolatot, tehát ha jóban vagy vele, több esélyed lehet. Összeilletek :)

2010. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Több párkapcsolati horoszkóp is fellelhető a neten, én pl. ezt találtam:

"Összeillő pár. Elbűvölik, megigézik egymást, de közben megadják a másiknak a teljes szabadságot is. Ők azok, akik évekig együtt járnak, de nem költöznek össze, a hétköznapokat kizárják az életükből, ezért aztán alig várják, hogy végre találkozhassanak. Előbb mély barátság szövődik közöttük, ami észrevétlenül fordul át szerelembe. Nem akarják a másikat a saját képükre formálni, elfogadják egymást olyannak, amilyenek. S mert mindketten fontosnak tartják, hogy a párkapcsolatban is megőrizhessék a függetlenségüket, nem okoz gondot, hogy ezt megadják egymásnak is. Az azért néha zavarja a Vízöntőt, hogy Kos társa nem figyel oda a mondandójára, de ha megtanulja, hogyan lehet lekötni hosszabb távra is a figyelmét, akkor nem lesz baj. Az igazi boldogság akkor köszönthet rájuk, ha a Kosnak van elég türelme végighallgatni Vízöntő párja elméleti fejtegetéseit, és rá tudja venni, hogy a szellemi gyönyörök mellett kóstoljon bele olykor a testi örömökbe is."


Amúgy tapasztalatból is mondhatom, hogy nem teljesen zökkenőmentes párosítás, de ugyanakkor remekül tud működni.

2010. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm Kos és varázslatos személyiség!(Vízöntő lány vagyok és nem homokos!)Bírom a humorát meg mindenét, de ha fiú lenne..........hááát én maradok az Oroszlánoknál, de majd szólok, hogy milyen volt egy Kossal!
2010. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a két jegy nagyon passzol egymáshoz.


Vízöntő vagyok,és sok Kos fiút tartottam már vonzónak,és jó fejnek. :)

2010. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nagyon összeilletek ;) :)
2011. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!