Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnád jellemezni a csillagjeg...

Tudnád jellemezni a csillagjegyeket 1-2 mondatban? Mely(ek) a kedvenceid?

Figyelt kérdés
Kérlek ne csak ezeket a tipikusan általános dolgokat írjátok, hogy például "az Oroszlán szereti a figyelmet", hanem saját tapasztalatokat, véleményeket. Ha lehet írjátok oda azt is, hogy férfi vagy nő illetőre jellemző leginkább vagy mindkettőre.
2021. febr. 25. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Tapasztalatból beszélek ha azt mondom, az hogy milyen csillagjegyben születik valaki, semmiben nem befolyásolja se a természetét az adott személynek, se a személyiségét.
2021. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Saját tapasztalat hogy semmit nem számít a csillagjegy.
2021. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

jól van köszönöm, a kérdés nem ez volt :D

Tisztában vagyok vele, hogy a csillagjegy nem 100%-ban meghatározó egy ember személyiségére nézve. :)

2021. febr. 25. 20:29
 4/12 anonim válasza:
25%

pedig igenis számít,sőt eddig amit olvastam horoszkópot ide évet magamról az egy az egyben úgy alakul

!

2021. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem látsz különbségeket emberek között csillagjegyek alapján, akkor kedvenced sem tud lenni. Ez a lényeg :)
2021. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
A horoszkóp egy pszichológiai manipulációs módszeren alapszik. Hasonló, mint a jóslás.
2021. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,nem mondok újat azzal,hogy nemcsak a napjegy számít,de a tapasztalataim ezek:

Kos férfi: Érdeklik a különleges nemmindennapi emberek,nagyra értékeli az őszinteséget.

Ikrek:Beszédesek,lazák,szeretik a társaságot,legtöbbször nagyon kedvesek.

Rák nő:Érzelgős,hisztis,könnyen megtévesztheto,naiv,okos.

Oroszlán nő: Imádja a drámát,ami a szívén az a száján,lelkileg nagyon erősek.

Bak:Erős jellemük van,jól átlatjak a dolgokat,nyugodt természetű.

Vízöntő férfi:Ha érzelmeirol van szó zárkózott,kedves,különc,vidám.

Halak férfi:Nem kitartó,gyakoriak náluk a fellángolások ami általában nem tart sokáig,gyerekes nagyon.

Halak nő: Megértő,nyitott,intelligens,néha kissé makacs de barátoknak szerintem az egyik legjobbak.

Kedvencem pedig a Skorpió és Kos.

2021. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bika férfi vagyok:kétnaponta kell borotválkoznom,a bak haverom csak heti 1x.A gyűrűsujjam hosszam a kisujjamnál.8 óra meló után egész eltudok fáradni.14mp felett futom a 100m-t.Nem tudom ez mennyire ritka de szeretem a sültkrumplit.Jaa meg minden éjszaka alszom.Nagyvonalakban ilyen egy bika férfi...
2021. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kosokról negatív tapasztalataim vannak, mást nem tudok elmondani a témáról. Bika vagyok, mérleg aszcendenssel. (Férfi)
2021. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalataim alapján:

Kos nő: Szeret első lenni a dolgokban, a legjobb akar lenni, ha valaki jobb nála azt kihívásnak veszi, rivalizál

Ikrek nő/ikrek férfi: folyamatosan beszél, mindenre emlékszik, amit el lehet mondani 1 mondatban ő 5-ben mondja el, van hogy többször is, 0-24ben pörög

Rák nő: érzékeny, és nagyon-nagyon-nagyon ragaszkodó, mártír, és meg van sértődve ha nem engedik hogy másokról gondoskodjon (akárhogy)

Szűz: Mindenben talál kritikát, kivetnivalót, hibát. Azt hogy mi jó, azt soha nem látja, arra fókuszál hogy mit kell kijavítani. Nem tud kikapcsolni, mindent túlagyal.

Skorpió nő: Zárkózott, sértődékeny, soha nem tudod hányadán állsz velük

Nyilas nő: optimista, néha akkor is amikor már túlzás, lelkes, energikus (néha túlságosan)

Vízöntő nő: kíváncsi, lázadó, barátságos, de nem túl ragaszkodó, utálja ha megmondjak neki mit csináljon

Halak nő: Érzékeny, sértődékeny, mindig fel tudja idézni ki mikor hol hogyan sértette meg és mit mondott, néha maga se tudja mi baja van


Kedvenc: nyilas, vízöntő, halak

2021. febr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!