Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a skorpió...

Mit gondoltok a skorpió lányokról?

Figyelt kérdés
Mert én is az vagyok, és kíváncsi vagyok rá
2010. aug. 15. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

most kicsit azért megnyugodtam :D

azt hittem, h csak az én barátom (lány) ilyen xD

de hát akkor nem, amint látom :P

2010. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igazából a skorpiókat szerintem két csoportra lehet osztani. A nagyon becsületesek és a nagyon alattomosak, én az utóbbiból többet ismerek.

Ismerek egy pár skorpiót, nagy vonalakban:

igényes, kíméletlen, nagy elvárásai vannak másokkal szemben, eszelős, gyakran mániákus, nagy önfegyelme és koncentrációja van, fáradhatatlan, igazi túlélő típus, szenvedélyes, az egyik legszexuálisabb jegy, túlérzékeny, de intenzív, titokzatos, kiszámíthatatlan, nála vagy csak rokonszenv vagy ellenszenv van, nála a legjobb védekezés a támadás elvét követi, hajlamos a féltékenységre, de ha egyszer megnyered őket, kitartana az ember mellett.

2010. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen is vagyok? Néha ördög, néha angyal, Néha bevonnád arannyal, Néha szurok, meg toll kéne, Hogy azt kenjed a képére, Néha hívod, néha bánod, Hogy meglátta a napvilágot. Néha megtipor a lába, Néha büszkén nézel rája, Néha vonz, és néha taszít, Ragyogása néha vakít. Néha vár, és néha várat. Néha birtokolhatsz százat. Néha száz vesz birtokába, Néha csak egy ejt fogságba. Néha ostoba az arca, Néha ez csak álca rajta. Néha sír, és néha kacag, Néha boldog dalra fakad, Néha mérges, néha fáradt, Néha kincs a világnak. Néha átok, néha áldás. Néha csak egy néma kiáltás...
2010. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az utolsó "versike" nagyon találóan leírja őket sztem :))
2010. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
köszi,nekem is a skorpók jutottak eszembe róla először:D
2010. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Néha ördög, néha angyalból már tudtam mert én is az vagyok és imádom =D sztem ez a legjobb:p
2010. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


nyugi, nem ilyenek alapján fogok dönteni! csak kíváncsi voltam arra, hogy mit írtok :)

2011. febr. 4. 20:43
 18/18 A kérdező kommentje:
hopszi, máshoz akartam írni :P
2011. febr. 4. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!