Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő és bak férfi kapcsol...

Mérleg nő és bak férfi kapcsolata milyen lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 09:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
És attól még, hogy rád bízzák ugyanúgy nem fog létezni.
2010. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Önismeret ember? Ezt te honnan veszed? De persze ti csak azért nevezitek a wikit hiteltelennek, engem meg hozzá nem értőnek, hogy nektek legyen igazatok, és hogy tudjatok hinni, ebben a kamuban. Elvégre ha összehordanak benne ezer dolgot, valami csak bejön...


Legyel szives befejezni az altalanositgatastokat, hogy MI vagyunk mi, ti pedig ti. Maradjunk abban, hogy olyan dologrol probalsz velemenyt mondani, amit sosem probaltal ki, hagyatkozol arra, amit valahol olvastal, de te magad beleolvastal egyszer is egy asztrologia konyvbe? Nem a story magazin heti horoszkopjara, mert az valoban egy kamu. Es latod itt maris van egy oriasi kulonbseg, nekem nem celom, hogy teged gyozkodjelek barmirol is, te abban hiszel, amiben akarsz, de ha pontatlan vagy, mert megvezet valami, abbol meg lehet tanulni, ettol meg te nem leszel sem kevesebb, sem rosszabb ember. Nem is ertem miert duhongsz ezen. Tedd fel magadnak a kerdest mennyire tudsz objektiv lenni, es mennyire lehetsz befolyasolhato azzal, hogy amit elolvasol azt keszpenznek veszel... ez az elso lepes... ja... es a nyitottsag, mert mas dolgoktol valo mereven elzarkozas ugyancsak butasag. De tudod... szabad akarat :)

2010. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire lehet valaki tőle befolyásolható? Hát ahogy titeket elnézlek... És az a nagy Asztrológia könyv pontosan miről is szól, lennél szíves fölvilágosítani. Ha esetleg nem valami horoszkóp általánosítás vagy jóslás, akkor fogalmam sincs mi más lehet benne.
2010. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire lehet valaki tőle befolyásolható? Hát ahogy titeket elnézlek... És az a nagy Asztrológia könyv pontosan miről is szól, lennél szíves fölvilágosítani. Ha esetleg nem valami horoszkóp általánosítás vagy jóslás, akkor fogalmam sincs mi más lehet benne.


Megint szeretnelek megkerni, hogy ezt a gyerekes stilust fejezd be, ezzel csak a sajat butasagodat huzod ala megtobbszor. De tudod mit? Gyere el a kovetkezo asztrologia tortenetrol szolo eloadasra, es ott minden megtudhatsz, sot ha akarsz vitatkozhatsz is, azokkal akiket "igy elnezel", na? Vallalod? Fizetem a belepodet is. Varom elerhetosegedet egy privat level formajaban, tudod mi az ertelmes beszed hivei vagyunk, nem pedig a sertegetese, szeretettel varunk.

2010. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Na jó tudod mit, elmegyek, de megveszem magamnak a jegyet, csak mond meg, hol a helyszín, mikor lesz és ha akarod, képeket is készítek bizonyítékul!
2010. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Na ez a beszed :) jegyet en veszem, meghivlak. Kamerat is hozhatsz, de kerek egy privat email cimet, hogy felvehesselek a meghivottak koze...
2010. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem tudok neked e-mailt írni, mert nem engedélyezted...-,-" De mi bajod azzal, hogy én veszem a jegyeket? Amúgy meg továbbra is várom a helyszínt és az időpontot, meg most már a jegy árát is.
2010. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
na, most mar lehet :)
2010. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
De még egyszer kérdezem, mi bajod azzal, hogy én veszem a jegyeket?
2010. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Engem komolyan érdekelne a születési adatok alapján elkészitendő horoszkóp ami az egész életről szól, ha tudsz ebben segíteni.........
2010. aug. 15. 08:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!