Ikrek és hal?

Figyelt kérdés
Nagyon fontooooos.....
2010. aug. 7. 21:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ikrek a lány és Halak a fiú
2010. aug. 7. 21:30
 2/4 anonim válasza:
Én is ikrek lány vagyok, a párom halak...mint tűz és víz..semmiben nem egyezik az izlésünk, más zenéket, filmeket szeretünk. De szinte mindennel így van ez. Egyáltalán nincs bennünk semmi közös:) de nagyon jól elvagyunk, pont az ellentétek miatt egészítjük ki egymást:) Ő higgadtabb, nyugodtabb természet, én hangulatom meg kétpercenként változik... Senki nem jósolt nagy jövőt nekünk, de már három éve vagyunk együtt és még soha nem veszekedtünk:) és azért is jó a sok különbség közöttünk, mert így nem unatkozunk, mindig tudunk újat mutatni egymásnak:)
2010. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hasonló cxipőben jártam.Nekem 6 évig tartott ez a kapcsolatom.Egyre jobban kijödtek az ellentétek.Abszolult másképp gondolkodtunk a világról,és az életről:S
2010. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Harmonikus tendenciák:


Mindkettőjüket érdekli más emberek sorsa, közös barátok.

Diszharmonikus tendenciák:


A Halak túl érzelmes lehet az Ikrek számára, eltérő érzelmi igények.

Kapcsolat jellege:


Fegyelmezett együttműködésre van szükség a sikerhez.

2010. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!