Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán fiú és a rák lány...

Az oroszlán fiú és a rák lány összeillenek?

Figyelt kérdés
kérlek írjátok le tapasztalaitokat is!:)
2010. aug. 6. 13:42
 1/5 anonim válasza:
miért fontos ez? attól kevésbé fogod szeretni a barátod/nőd, ha nem illetek össze a horoszkóp szerint? -.-
2010. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem legjobb barátnőm rák, barátja oroszlán. Jól kijönnek, nincs semmi baj, talán az, hogy a rák barátnőm nagyon ragaszkodó, de azt hiszem, ezt a pasija ahhoz képest tök jól tudja tolerálni. na lehet, hogy csak azért mondom ezt, mert én ikrek vagyok... :D
2010. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak mondanám hogy attól miért szeretném kevésbé?! csak kérdezem hogy hogy jönnek ki egymással.

második kommentelőnek meg köszönöm a választ :)

2010. aug. 7. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Tűz és víz, szenvedélyes de fájdalmas kapcsolat. Szerencsére idővel van esély az összecsiszolódásra.
2010. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egymás mellett álló jegyek mindig ellentétesebbek. Pl most a rák víz jegy, az oroszlán pedig tűz jegy. Igaz, hogy remekül kiegészíthetik egymást, hiszen az ellentétek vonzzák egymást, de csak annyira vonzza a tűz a vizet, amennyire taszítja is. Szerintem nem illik össze.

Kos vagyok, halak barátom volt már...:( Sajnos nem jöttünk ki.

2010. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!