Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent az hogy aszcendens?

Mit jelent az hogy aszcendens?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti hogy milyen pár vagy milyen horoszkópú személy illik hozzám?

Vagy éppen melyik nem?

Vagy mi?


2010. aug. 5. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

A hagyományos csillagjegyek a napjegyek, azaz azt mutatják, hogy a Nap melyik jegyben állt a születéskor. Az aszcendens a holdjegy, tehát az a jegy, ahol a Hold tartózkodott a születéskor.


A funkciója tulajdonképpen az, hogy tovább árnyalja a napjegy által meghatározott személyiségjegyeket.

2010. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

a aszcendens a felkelő jegy, ami x helyen állt az égbolton, amikor megszülettél, a deszcendens meg az ellentetje, de azzal nem sokat foglalkoznak. a harmonet.hu-n kiszámíthatod a magadét, ha hiszel a horoszkópban, elvileg az aszcendens is meghatározó nem csak a csillagjegy.


keress rá a neten Abonyi Tibor horoszkóp oldalára az nagyon jó. (az egyik régi nem jön be, a másik igen de lefelejtettem,melyik)

2010. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

19:59 bocs de ez hülyeség, a hold jegy az nem az aszcendens, az aszcendens a felkelő, a deszcendens a lenyugvó jegy...


www.aszcendens.lap.hu


"latin (am. Felkelő) az adott helyen és pillanatban a keleti égbolton éppen felkelő pont, állatövi jegy fokával és percével megadva vagy grafikusan ábrázolva"

2010. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ikrek csillagjegyű vagyok de olvastamhogy irták x y személyek hogy ikrek a csullagjegyük de mittomén mérleg az aszcendens vagy már nem tudom..

nekem mi az aszcendensem?

95 05 25 hajnal fél 3?

(nő)

kérlek írjátok meg mert vannak a neten ilyen kalkulátorok vagy mi de azok vhogy nem írják..

2010. aug. 5. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
akcentud: tályszólás?XD
2010. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
akcentus*
2010. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Megnéztem, és elvileg halak az aszcendensed:) www.astronet.hu - személyre szabott hori(:
2010. aug. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

akkor ez azt jelenti hogy férfiakban a halak csillagjegyűek fognal hozzám a legjobban illeni vagy éépen hogy az nem?

kérlek erre is írjatok

2010. aug. 6. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

elvileg föld jegyűhöz föld ejyg, vízhez víz, tűzhöz tűz, levegőhöz levegő illik, de nem ugyanaz a csillagjegy,mint az illető sajátja.


attól függ mennyir evan közel a sznapod a csillagjegyfordulóhoz, a másik jegy is jobban hat rád...

2010. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Azt jelenti, hogy hülyeségekre b*szod el a szabadidődet.
2019. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!