Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vizöntők! Milyen volt a...

Vizöntők! Milyen volt a kapcsolatotok skorpiókkal?

Figyelt kérdés
Vizöntő nő vagyok rák aszcendenssel, ő pedig skorpió oroszlán aszcendenssel

2020. aug. 15. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon hiszek ezekben, de a legtöbb barátom/barátnőm Skorpió, valamiért vonzom őket.

Aranyosak

Vízöntő/L

2020. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%
A vízöntőt el fogja nyomni a skorpió . A vízöntő jegy nagyon alkalmazkodó ,míg a skorpió csak magával törődik . Szerintem nem túl jó páros !
2020. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én vízöntő vagyok, édesanyám skorpió, sokszor vannak közöttünk félreértések, és ha nem is rögtön, de mindig átbeszéljük a problémát. vagyis végül jól kijövünk.
2020. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem nagyon hiszek az ilyesmiben, de tény, hogy nem jövök ki jól a skorpiókkal hosszú távon.

Ahogy a 2-es írta, fennáll a helyzet nálam is. A skorpió lázadni kezd, én meg mint vízöntő fel se fogom mi a probléma.

Ha horoszkóp alapján döntesz nem a legjobb választás, de szerintem ne ez legyen a mérvadó. Ha igazán szereti egymást két ember tud egymáshoz alkalmazkodni ( bár a skorpió támad és nehèz vele szót érteni. Mindig sikerül kirobbantania engem a nyugalmi zónámból).

2020. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vízöntő férfi vagyok, volt dolgom két skorpió nővel. Irányításmániás érzelmi manipulátorok. Féltékenyek voltak még a barátaimra is (velem azonos nemű barátokra).

Ha valamilyen döntésemet logikusan elmagyaráztam nekik, lesz@rozták és leidiótáztak. Nem volt nagy iq fighter egyik sem így utólag belegondolva, de legalább hűségesek sem. Számítóak voltak, és ha már belőlem nem tudtak hasznot húzni, leléptek, de úgy, hogy egyértelműen a tudtomra adták, az én hibám minden, ők a szenvedő alanyok. Utóbb kiderült a megcsalás is mindkettőnél, amit mai napig tagadnak. Ezekkel a tapasztalatokkal a továbbiakban inkább kerülném őket.

2021. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!