Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán lány - Hal Fiú...

Oroszlán lány - Hal Fiú összeillenek működne szerintetek?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat:]
2010. aug. 4. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Az oroszlán megeszi a halat, de a torkát felsérti a szálka.
2010. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit más helyzet, oroszlán vagyok, L/,

legjobb barátnőm halak. Kiválóan ellensúlyozza forrófejűségemet, visszaránt a földre. Így működik, nagyon jól. Hogy párkapcsolatban jó-e ez, azt nem tom.

2010. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bár mindketten szeretik a társasági életet, valahogy mégsem egymással beszélgetnek ezeken az összejöveteleken. Ösztönösen érzik, hogy a tűz és a víz nem sokáig fér meg békességben. Ha mégis egymásra találnak, az többnyire a barátaik mesterkedésének köszönhető, vagy annak, hogy az Oroszlánt elbűvöli a Halak kedvessége, odaadása. Hű alattvalóként kezeli ugyan, de cserébe mindent megad neki (abban a reményben, hogy így megússza az örökös lelkizést). A Halakat is lenyűgözi az Oroszlán nagyvonalúsága, gondoskodása. Nem is fukarkodik a kedveskedéssel, dicsérettel, s mindig megtalálja a módját, hogy párja hiúságát legyezgesse. A veszekedés előbb-utóbb azért tör ki, mert a Halak nem akar hű alattvalóként viselkedni, akinek mindig azt kell tennie, amit a ház ura (úrnője) éppen kitalál. Ezerszer megfogadják, hogy szakítanak, többször szét is költöznek, aztán kezdik elölről. A békülést többnyire a Halak kezdi, és az Oroszlán nem tud neki ellenállni.
2010. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mi fordított felállásba vagyunk,már 5.éve.Az előttem szólóknak igaza van a jellemzésben.Én a halak lány nyugodt,míg a párom forrófejű,hirtelen.De az évek alatt összecsiszolódtunk.
2010. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most ugye nem ez alapján döntöd el, hogy összejössz-e valakivel? Szép dolog a horoszkóp, de nem áll mindenek felett. Rám is sok minden igaz belőle, de nem skatulyázhatod az embereket 12 csoportba, amin belül mindenki egyforma. Mint már itt is sokan írták más kérdésekre, ez több mindentől függ.

Anyámékat pl úgy húzza le, hogy egy hetet nem bírnak egymása mellett, aztán nincs velük semmi gond. Én bika vagyok, barátom oroszlán. Ha jól emlékszem ez sem túl jó párosítás, de már másfél éve megvagyunk.

2010. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
dehogy csak kiváncsiságbol:]
2010. aug. 4. 13:04
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyonköszönöm a válaszokat!!!:]
2010. aug. 4. 13:21
 8/8 A kérdező kommentje:
10:28 a válaszod nagyonjóó majdnem minden igaz..:D
2010. aug. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!