Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hol látható ez a születési...

Hol látható ez a születési képletben? Van erre utaló jel?

Figyelt kérdés

Észrevettem eddigi életem során hogy szinte kivétel nélkül mindig ha új emberekkel találkozom és kerülök kapcsolatba velük azonnal megered a nyelvük. Nem is kérdezek szinte semmit de valamiért olyan mintha bíznának bennem vagy nem tudom de pár óra alatt olyan információkat osztanak meg magukról amiket én maximum jóval később mesélnék el. Mintha azonnal a bizalmukba fogadnának.


Illetve ha állatokról van szó vagy kisgyerekekrol kivétel nélkül tényleg mindig az történik hogy hihetetlen nagy barátsággal örömmel közelednek felém. Mondok egy példát.


Van egy ismerősünk akivel nem igen szoktunk találkozni tényleg nagyon ritkán. Van egy kislánya akit kb 2-3 alkalommal láttunk mindössze. (Tehát tényleg keveset találkozunk) Ez a kislány nagyon zavarban van mindig a találkozáskor na most mikor így összeül a társaság a kislány senkihez nem megy oda. De hozzám igen. Ha én kérem bármire is mindig megteszi. Ölelget puszit ad holott a rokonainak se enged ilyeneket! Én meg kvázi egy idegen nő vagyok neki.


Nem tudom mennyire érthető amit akarok mondani és ez mindig ugyanúgy történik az összes esetben. Állatoknál szintén. A kutya amelyik senkihez nem megy hozzám igen. Csóválja a farkát, örömében nyüszít ugrál és ha engedik már rohan is felém és borzasztóan örül nekem. Ugrál nyalogat.


Mindezek azért furcsák számomra mert bár én is imádom az állatokat és kisgyerekeket is egyaránt ugyanez ez igaz a társaságban sok mindenkire de náluk ez nem jellemző. Mindig meg is jegyzik hogy ez hogy lehet.


Arra lennék kíváncsi hogy születési ábrában erre a jelenségre van e valamilyen jel vagy utalás?


Vagy mitől lehet az hogy engem az első perctől és kb minden körülmény között ennyire boldogan fogadnak mindenhol. Pedig semmi extrát nem teszek. Ugyanakkor én nekem sokkal több idő az hogy bárkit is a bizalmamba fogadjak és ennyire közvetlen legyek.


Nagyon kérem aki hülyeségnek tartja ezt a topicot az ne erőltesse meg magát olyan kommentekkel hogy a horoszkóp hülyeség stbstbstb.


2020. júl. 2. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp az aszcendensnél kell keresni, mert azt látják meg rajtad külső szemlélők. Milyen jegyben áll, milyen fényszögei vannak.

Gyerekekkel, állatokkal nekem is hasonló tapasztalatom van, pedig én erre nem vágyom igazából, de talán amiatt lehet, hogy Nyilas az aszcendensem, emiatt barátságosnak, vidámnak, nyitottnak tűnhetek, és az aszcendensem együtt is áll a Merkúrral, ami a köthető fiatalossághoz, kommunikációhoz. ( Én nem vagyok kommunikatív, se nyitott, viszont úgy tűnik, másokból kiváltom. :D ) A Holddal is van fényszöge, amiatt lehet, hogy "lerí rólam", hogy nagyon érzékeny vagyok, az legalább igaz is.

2020. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mérleg ascm van. Oppozicioban van a halak holdammal. :)
2020. júl. 2. 12:13
 3/7 D-Mano ***** válasza:
Ennyire nem értek az asztrológiához, de logikusnak tűnik. Mérleg aszcendenssel szemben ugye Kos deszcendens van. Szóval te számodra a külvilág közvetlenül, kezdeményezőként viselkedik vagy néz ki.
2020. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi :) Sajnos én sem értek ennyire hozzá. Nagyon az elején vagyok és próbálok minél több infót szerezni.

Esetleg tudnál jó könyveket ajánlani?

2020. júl. 2. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Nem szokásom itt kommentelni, mert annyi bárgyú kérdés van, de ti legalább érdemi kommunikációt folytatták.Én asztrológiát tanulok egy speciálisan erre létrehozott iskolában, és szívesen segítek eligazodni nektek.Van olyan könyvem is amit megvenni se lehet már kB, de bescanneltuk egy ismerősömmel, szívesen elkuldom PDF-ben.


D-mano, veled már beszélgettünk egy korábbi profilomrol egyébként.

2020. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Húúú, nagyon hasonlóan érzek kedves kérdező! 😊


Ez engem is érdekelne, nem gond ha "bepofátlankodok"? 🙃

Kíváncsi lennék arra, hogy akik jobban értenek hozzá, mi a véleményük, mit látnak?

Kedves kérdező, nyugodtan szólj, ha gáz! :)


Képletem az astro-seeken kreálva rövid URL-ben:

https://bit(pont)ly/2D56lrh

(Borzasztó hosszú az eredeti link, de a GYIK nem engedi rendesen használni)


Köszönöm szépen! :)

2020. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez Rak/lunar archetipus pedig.
2020. júl. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!