Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a rákok?

Milyenek a rákok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
érzelmesek...
2010. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Picik pirosak kis ollóik vannak, hátrafelé mennek :) Van folyami, tavi és tengeri változata is. A vezetőjük a "király" kicsivel nagyobb kb akkora mint egy cipő.


Viccet félretéve:

[link]


Körülbelül ilyenek.

2010. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
viccet elővéve : pirosak
2010. aug. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érzékenyek..
2010. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

egoisták és mindig másokat oklnak,még akkor is ha maguk csinálták a baj!És nem tudnak bocsánatot kérni sem! Két színűek,lusták,állandóan zörögnek,zajongnak.Egy percre sem tudnak csendben maradni! Ezek voltak a rosszak.

Érzelmesek,család centrikusak józan döntéseket tudnak hozni,fontos kérdésekben,bátrak.

2010. aug. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és mindenen megsértődnek.....
2010. aug. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

érzelmesek..az tuti én tapasztaltam is

elég szerelmes tipusok

2010. aug. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én rák vagyok :)

érzelmesek, ez igaz rám. néha túlságosan, ami zt eredményezi hogy megsértődök olyan dolgokon amikre nem godnolnál. Könnyen magamba zákózok, de nem vagyok haragtartó. megbocsátok, de nem felejtek. Végtelenül naív vagyok, de ha átvernek és rájövök akkor magamba húzodom és duzzogok. Nagyon gyorsan változik a kedélyállapotom, egyik pillanatról a másikra végletekbe csapongok. A család és az otthon számomra az első, úgy gondolom elég sok önfeláldozásra vagyok képes. Tudok kompromisszumot kötni, de nagyon kiakaszt ha más nem. Azt hogy mennyit zajongok azt nem tudom =) elképzelhető. Viszont ha belelendülök akkor sokatsokat beszélek. De alaptermészetben visszahúzódó vagyok, nehezeb barátkozom, csak ha megadják az első lépést akkor megy a dolog... Elég lusta vagyok, amihez nincs kedvem azt nem szívesen csinálom.


hát hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2010. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátom rák.

Mindig megnevettet, nagyon jó a humora.

Ha szükségem van rá, mert éppen szomorú vagyok, bármikor felhívhatom és azonnal jön, hogy megbeszéljük a dolgokat még ha egy nagyon fontos dolgot kell emiatt elhalasztania, mindig számíthatok rá.

Nem elég kitartó, sok terve van de nem meri illetve nem akarja megvalósítani mert e téren nincs sok önbizalma.

Nagyon okos, intelligens, humán beállítottságú.

Nagy szájú, sokszor ha négyszemközt vagyunk nagy a szája de ha tenni is kéne valamit inkább megfutamodik.

Könnyen beilleszkedik új társaságba, könnyen barátkozik.

2010. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem elég kitartó, sok terve van de nem meri illetve nem akarja megvalósítani mert e téren nincs sok önbizalma."


Én is rák vagyok,és ez mennyire igaz rám!!Sajnos...:/

2010. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!