Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a vízöntő...

Mi a véleményetek a vízöntő nőkről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 03:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Alattomos, gonosz, sunyi, bunkó népség! (legalább 10-et ismerek, de mind ilyen!)

Én személy szerint a Vízöntő nőket utálom a leges legjobban, tőlük mindig óvakodni kell! :S

Bak nő

2010. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Több párhuzamos kapcsolata van és ha kiszórakozta magát a balekkal, akkor egyszerűen "szivenvágja" de valami aljas módon.
2010. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok ne hari a balek szóért
2010. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

vízöntő nő vagyok:)

És igen aljas vagyok nem is gyengén:)De csakis azzal aki megérdemli.

2010. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
ég mindig én vagyok...Bunkó azért az nem:)És azért azt meg kell hagyni hogy pár jó szavam mindig van mindenkihez:)na mindegy megyek mielőtt meglincsel valaki..
2010. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Nekem 4 vízöntő nő ismerősöm van, közös bennük, hogy többnyire vigyorik, de nagyon könnyen bevágják a durcát, minden szaftos pletykáról tudni akarnak és nem jellemző, hogy véka alá rejtsék a véleményüket :) Öltözködési stílusuk kissé plázap*csás, de ők maguk egyáltalán nem azok. Szerintem nagyon rendes emberek, különlegesek és egyediek, csak sajnos sokan utálják őket, mert nem értik a látásmódjukat. Én személy szerint csodálom a vízöntő ismerőseimet.


Skorpió nő

2010. aug. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

én vízöntő nő vagyok.Szerintem nem vagyok aljas,senki nem mondta még,szeretnek az emberek,általában könnyen barátkozom,és eléggé pozitív vagyok.Szeretek segíeni másoknak,és eléggé hűséges típus vagyok.Nem szoktam előre tervezni,és sokszor az utolsó pillanatban változik meg a véleményem.A világnézetem sokak számára elfogadhatatlan,nagy fantáziával és kreativitással lettem megáldva,ölözködésem olyan,amilyet ritkán látni,feltűnő,idegen,saját készítésű,vagy egyszerű és korom fekete.Kedvenc színem a lila és a fekete,nem viselek el tetoválást vagy piercinget magamon,hajam a ruhámhoz hasonló színű,most lila-fekete,szeretem a harmóniát,a cicákat,bambulni,filozófálgatni,hiszek az idegenekben,szellemekben,utóbbival már többször is volt szerencsétlenségem találkozni,hiszek a reinkarnációban,Istenben,mint intelligens energia,az állatokat is szeretem,a természetet,énekelni,szeretek szeretni,és megbocsájtó vagyok,viszont kissé lusta.Néha reggel,mikor felkelek,furán érzem magam,hogy testem van,hogy kezem,lábam van,s egy pillanatig nem is értem minek ez az emberruha rám. :D Lehet el vagyok kicsit szállva a földtől,de szeretek élni.Az értékrendem nem olyan mint az átlagé,a pénz csak megélhetésként az élet fenntartására szükséges,ezért is vagyok talán mindíg szegény,de nekem nem számít,valahogy más boldogít,pl egy jó beszélgetés a világegyetemről,érzékekről,vagy ha a kidobásra ítélt cuccaimból újat készítek.Hangulatomhoz öltözöm,és a zenei ízlésem is hangulatfüggő.A-z ig bármit meghallgatok,ami az aktuális hangulatomhoz illik.Sokszor végeztem önkéntes munkát,és állatokat is mentettem,meg egyszer egy bácsi életét is megmentettem az elsősegélynyújtó tudásommal,erre nagyon büszke vagyok!!! :) Amúgy vonzódom a különleges emberekhez,akiket a társadalom nem tolerál kellőképpen,én megvizsgálom a lelküket,s aztán döntök.Barátnőket nem tartok,mert a lányok furcsák,és túl sokat beszélnek haszontalan dolgokról,ezért olyan szerelmet választok,aki mellette a legjobb barátom is lehet.Haraggal egy pasival való szakításnál sem váltam el.Hát röviden ilyen vagyok én,de ehez hozzátartozik az is,hogy mérleg az aszcendensem,biztos ez is dob valamit a latba..:)

24/L

2010. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Nővérem dupla vízöntő.Hirtelen,öntörvényű,lobbanékony,és ilyenkor sértő.Nem azt mondom,hogy alapból empatikus,de megvédi a gyengéket,és igazságos.Férfiban az egyetlen igazit keresi,és ha megtalálta ő neki a minden.Nagyon kreatív,független.Cinikus,de cinizmusa nem gonoszságból ered,inkább a humorérzéke mutatkozik meg így.Nem sokszor szól,de akkor ütőset:)
2010. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
11%

Ez egy nagyon egyszerű kérdés, de mégis bonyolult választ igényel. Talán az utolsó hozzászóló volt a lehetőségeihez képest a legkörültekintőbb.

Vízöntő, oké. De mi az aszcendense? Mik az uralkodó bolygói? Hol áll a holdja?

Milyen vízöntőről mi a véleményem? :) És mennyire legyen vízöntős az a vízöntő? :)

A legtöbb válasz nem tipikus vízöntő jellemrajz, nincs két egyforma egy jegyből sem, hiszen a Napunk állása csak egy kismilliárd dolog közül, ami egy csillagképben meghatározó lehet.


Üdv :)

2010. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
46%

Szia!

Nekem vízöntő barátnőm van, nagyon vidám természetű, kedves, és igen néha bevágja a durcát, de még soha nem volt aljas. Több mint 3 éve vagyunk együtt de még soha nem adta volna jelét annak hogy ne lenne hűséges. Bár nem tudom milyen téren érdekelne, szerelem, karrier, barátság...azért még mindig sok függ a neveléstől, szóval ismerd ki...


üdv, ffi skorpió

2010. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!