Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő fiú- Bika lány?

Vízöntő fiú- Bika lány?

Figyelt kérdés
Honnan szeditek a párosítások leírását? mert érdekelne:D
2010. júl. 28. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

ne higgy ennek a horoszkópnak!!!! van valamennyi igazság az igazi horoszkópban, de ha azt mondom, hogy nem illetek össze, soha ne próbáljátok ki, hiszel??? marhaság....

ja és nem kötekedni akarok.

2010. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
midennképp megpróbálnám, csak hogy tudjam KÖRÜLBELÜL Mire számítsak :)
2010. júl. 28. 20:29
 3/10 anonim válasza:

szia!

Én bika lány vagyok! Sokszor "próbálkoztam" vízöntökkel. Nem jött össze valahogy nem kerültünk egy hullámhosszra. Volt hogy pár hónapig működött a dolog, de a bika nagyon földhözragadt és birtokló a vízöntők pedig "szárnyalnak" és nagy a szabadságigényük. Tehát én a levegő jegyűekkel soha nem jutottam semmire. Ikrek, vizöntők ,mérlegek...

De persze nem vagyunk egyformák, mindenképpen próbáld meg. Sok sikert! :-)

2010. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a 20.42-es vagyok! Gugli (google)-ba írd be, hogy párhoroszkóp, sokat kidob. Szerintem a harmonet.hu-n érdemes elolvasni a párhoszkópot. :-)
2010. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 28. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
alapvetően én sem hiszek a horoszkópban, mert minden eset egyedi. ettől függetlenül leírom a tapasztalataimat: az egyik tesóm és anyám is vízöntő, fingom sincs, mit miért csinálnak, abszolút nem értem őket, egész másképp reagálnak dolgokra és másképp is "oldják" meg. Egyetlen egyszer fordult elő, hogy vízöntő fiúhoz vonzódtam. kedveltük egymást, de nem tudtunk pár óránál tovább együtt lenni, annyira másképp gondolkodtunk, viselkedtünk, reagáltunk mindenre. Három ember nem akkora merítés, nyilván nem akarok általánosítani, de nincs sok közös bennem a vízöntőkkel. egy bika lány
2010. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül hinni a horoszkópnak, de sajnos az én esetemben eddig mindig beváltak ezek a jellemzések.

A vizöntő és a bika nem passzolnak össze.

2010. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:S nem hangzik jól, de majd kiderül:D Átverem a horoszkópot:D mert ilyen lányt ritkán lehet találni :P
2010. júl. 28. 21:44
 9/10 anonim válasza:

hááát nekem barátom vízöntő én meg bika vagyok, és nagyon egy hullámhosszon vagyunk

szval ahogy a kommenteket elnézem változó az összeillés

2010. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én bika vagyok, a férjem vízöntő. Vannak viták de nem hiszem, hogy más jegyűvel nem lenne.
2010. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!