Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió aszcendensű lányok...

Skorpió aszcendensű lányok hogyan néztek ki?

Figyelt kérdés
azt mondják az aszcendens többek között a külsőért felelős!
2010. júl. 18. 23:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már ha baromságnak tartanád nem jönnél ide :) játszod az eszed közben meg várod az újabb kérdéseket, mert érdekel a dolog.
2010. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"játszod az eszed"

Legalább nekem van olyan. :)

Egyébként tényleg várom az ehhez hasonló kérdéseket, a legtöbb sajnos unalmas, sablonos, ritka az olyan, amin ennyit lehet nevetni. Tegyetek így ti is, a nevetés egészséges, fiatalít, és ez bármilyen aszcendensű személyre igaz.

2010. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ne is foglalkozzatok vele!Annyit nem ér..


leírom én milyen vagyok, gondolom sejtettétek miért kérdezem:):P

kb.160cm 45kg gesztenyebarna hullámos haj, nagy zöldes szemek, világos bőr szeplők.A felsőtestem erősebb, mint az alsó ezért szerintem kicsit aránytalan.

Vannak, akik szépnek tartanak és vannak, akik nagyon rondának középút nincs:P

2010. júl. 19. 22:10
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

Én ismerek egy lányt: Mérleg csillagjegyű, Skorpió aszcendens.

Kiborító a viselkedése. És nem, nem csak számomra, hanem 80%-nak tutira.

Alacsony és nagyon erős típusú. Fehér bőrű, zöldeskék szemű. Eredetileg sötétbarna haja volt, de már jó ideje feketére festi.. amúgy az arca szerintem nagyon szép, bár mióta hízott folyamatosan, úgy elváltozott az is, de még mindig azt mondom rá, hogy szép.

2011. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is skorpió az aszcendnesem.


Sötétbarna haj,zöldes szem,sápadt bőr,karakteres orr,magas vagyok és vékony(modell alkat),közepes-feszes mellek,izmosabb test és van mellaksi deformációm,de alig látszik szerencsére!

A legtöbben szépnek tartanak és vonzónak tartanak.


Sok helyen írták,hogy van bennünk valami vonzó-delejes.Magunktól vonzunk néhány embert-főleg azokat,akik hozzánk illenek.Nagyon szeszélyesek vagyunk,egyszer fagyosak és szűziesek vagyunk,máskor pedig vérforralóan kirívók.Az élet apró dolgait könnyedén elérjük,de a nagyokért harcolnunk kell.A legtöbbünk átél egy nagyobb traumát az életében,ami sorsfordító lesz a személyiségünkbe. Emellett ha fejlettebb lélekről van szó a legjobb szívű emberek.Kívülről jégpáncélok vagyunk,belül pedig tűz.A legtöbbünk mindenütt képes helyt állni.Sötét színek állnak a legjobban,legtöbbünk vonzódik a fekete színhez.

Foglalkozást tekintve aktivistának,politikusnak,táncosnőnek,színésznőnek,énekesnőnek,modellnek,fényképésznek,szociológusnak, pszichológusnak,asztrológusnak vagyunk a legalkalmasabbak.


Skorpió aszcendens- vizes aszcendens.Ha ehhez párosul egy tüzes napjegy(kos,oroszlán,nyilas) még különlegesebb embert kapunk,aki harcba áll magával és szétszakítja a tűz-víz energia.Nekik különösen meg kell találniuk az útjukat,mert idővel problémák lehetnek.


Skorpió aszcendens testi jellegzetességei nem mindig jönnek ki a szűz,ikrek(merkúr bolygó) és bika,mérleg(vénusz bolygó) napjegyű embereknél.De delejes vonzerejük megmarad.


Néhány híresség skorpió aszcendenssel:Beyonce,Lady Gaga,Megan Fox,Justin Bieber,Robin Williams,Micheal Dougles,Prince,Aretha Franklin,River Phoenix,Aston Kutcher,Al Pacino,Charlie Chaplin,George Harrison,Casanova,Marlon Brando,Uri Geller,Silvester Stalonne,Rod Stewart,Napoleon Bonapatre,Hitler,Richard Gere,Matthew McConaughey,Mussolini,Ronald Reagan,Gloria Steinem,Mata Hari


asszem ennyi!


15/L kos-skorpió vagyok

2011. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én ismerek egy skorpió lányt az első képen levő lányra nagyon hasnonlit [kommenteknél az első]
2012. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én leírtam, hogy hogy néz ki egy ilyen ember, akit ismerek, azt hogy a p*csába lehet 54%-ra lepontozni? Egészségetekre, remélem a torkotokon akad a vacsorátok, kedves lepontozók;)
2012. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

utolsó:

nyugi nem vagy egyedül ._. engem is mindig lepontoznak pedig normális válaszokat írok.... de ez van :)

2012. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Skorpió a horoszkópom, az aszcendensem is! :D

Hosszú szőke hajam, zöld cicás szemek, világosabb tónusú bőröm és viszonylag formás alakom van :D

2012. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!