Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt 8-as házas Holdas...

Van itt 8-as házas Holdas ember vagy ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Szeretném ha írnátok az anyukátokkal való kapcsolatotokról, hogy milyen a viszonyotok Vele, ha történ vele vmi (meghalt v. ilyesmi) akkor azt hogy hány éves korotokban, és most hány évesek vagytok.

Szeretném asztrológusok válaszát is hogy kinek milyen élettörténete van 8-as házas Holdas emberekről, ha lehet akkor a jeggyel együtt.

Köszönöm.


2010. júl. 16. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokan tudják, hogy az mit jelent, illetve hogy hol lehet utánanézni, ki hova tartozik :) Ha adsz egy támpontot, hogy miként nézzek utána, cserébe lehet, hogy hasznos választ tudok adni a kérdésedre :)
2010. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ennél kicsivel többet kellene tudni (melyik jegyben áll a Hold, melyik háznak az ura, fényszögek stb. hogy teljes képet lehessen kapni nálad konkrétan mit jelent. A 8. ház a halál, lélek háza, szóval itt ezeket a kérdéseket kellene vizsgálni...akár jelenthet még korán elhunyt édesanyát is bizonyos állásban.
2010. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóval ha az alábbi oldalon beírjátok az adataitokat akkor kaptok egy rövid elemzést is (igaz angolul), de a lap alján ott vannak az adatok. A Moon a Hold és azt kellene megnézni hogy mellette in house 8 legyen.


[link]


Köszönöm hogy segítetek. Igazából általánosságban érdekelne a dolog, leginkább az hogy milyen más analógiák léteznek még az anya halálán kívül erre a helyzetre. Illetve ha valaki ilyen állásnál veszítette el az édesanyját az hány évesen. (Persze azért van konkrét eset is. Skorpió Hold harmatgyenge Vénusz szextilel.)

2010. júl. 19. 22:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A Hold éjszakai képletekben jelöli egyértelműen az anyát, a nappaliakban a Venusz a természetes jelölő, illetve mindegyik képletben fontos a negyedik hely (ház) mint - az eredeti asztrológiában legalábbis - mindkét szülő és úgy általában a felmenők helye. Ezek mellett van még az "anya része", amit a Hold, a Venusz és a felkelő pont alapján számítunk ki - tehát nagyon nagy különbségek lehetnek két születés között, még ha a 8. helyen van is a Holdja mindkettőnek, erre jön a Hold fázisa, aspektusai, jegy (alakja), a 8. hely ura és annak állapota.


A görögök szerint a Hold az egyetlen, amelyik jól érzi magát a 8. helyen, mivel az új holdsarló itt válik először láthatóvá.


Van egy-két ismerősöm nyolcadikos Holddal, történetesen egyikük sem veszítette el korán az anyját, pedig van közöttük, akinek sértett Holdja van.

2010. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ :). Csak tudnám miért vagy Te 0 %-os.

Még várom mások válaszait is.

2010. júl. 19. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára, mert néhány órája írtam az első hozzászólásomat itt. Ha valaki a százalékokat nézi a válaszok megfontolása helyett, úgy kell neki, nem az én dolgom.
2010. júl. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam ezt, amit linkeltél, bár nem vagyok benne biztos, hogy pontosan tudom a születésem percét, de nekem a 8. házban van a Hold.


Anyukám él és virul, bár nincs meg köztünk az a harmonikus anya-lánya viszony. Van egy öcsém és egy bátyám, aki nem vér szerinti, úgy érzem, velük kevésbé kritikus, sokkal több mindent elnéz, mintha jobban szeretné őket, holott velem volt eddig a legkevesebb probléma a családban és nincs olyan nehéz természetem, mint nekik. Régen nagyon sok volt a konfliktus köztünk, mostanában némileg kevesebb.


Ha ez segít, akkor 19/L voltam :)

2010. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2010. júl. 22. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelenthet még aktív érdeklődést a halál, tudattalan, a titkok iránt.
2010. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!!

8. házban van a Holdam(Oroszlában) és 16 éves vagyok...

Anyámmal eléggé hullámzó a kapcsolatunk...hol jól ki tudunk jönni hol pedig úgy összeveszünk ,hogy egy ideig nem szólunk egymáshoz...Semmi nem történt vele még egyenlőre...

2010. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!