Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Január 21-én születtem ezért...

Január 21-én születtem ezért nem tudom, hogy bak vagy vízöntő vagyok. Egyik horoszkópban ez másikban az. Most melyik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 12:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1997 január 21 már vízöntő volt

a bakból január 20.-án hajnali 1 óra körül lépett át a Nap a vízöntőbe.

2010. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én is így vagyok.. határeset, mert szeptember 23-án születtem, ami meg a Mérleg és a Szűz között van. Rám mindegyikből van ami igaz, de inkább Mérleg vagyok.
2010. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az asztrológia számomra kényelmetlenül sokszor eltalál dolgokat, ezért kénytelen voltam belátni, hogy nem baromság. Na de a horoszkóp?


Indok #1: Forer effect: [link]


Indok #2: ki lehet próbálni a következőt: keresel egy akármilyen horoszkópot és beírod keresőbe mondjuk az első mondatát idézőjelek közé. És láss csodát, 8-10 évvel ezelőtt már írták szóról szóra ugyanazt egy teljesen másik csillagjegynek.


Csak azért mondom ezt, mert a kérdésben az szerepel, hogy melyik csillagjegy horoszkópjára kell figyelni. Vagyis ha pár soros és újságban van vagy neten, akkor a fenti két indol után sztem egyikre se. Az asztrológia más, abban lehet valami, de az sem ilyen egyszerű, legalább az aszcendenst érdemes kideríteni. (Más kérdés, hogy ha személyiség elemzésről van szó, akkor inkább enneagram vagy MBTI)

2010. júl. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A születési év függvényében egy efemerida táblázatban megtalálod a választ. / ephemerids /-így keresd itt a neten.Sok sikert.
2010. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
97 jan 21-én a Nap éjfélkor már a Vízöntőben állt (0 fok 59 perc), úgyhogy Vízöntő vagy
2010. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!