Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelenthet ha álmomban...

Az mit jelenthet ha álmomban egy nagyon erős szerelmet éreztem valaki iránt akit akkor ismertem meg, és ez egész napomra kihatott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak tippelni merek. Szerelmes vagy belé?
2010. júl. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát álmomban meg aznap az voltam végig, csak a gond, hogy ez a személy nem létező személy. Mármint álmomban ismertem meg akkor.
2010. júl. 10. 01:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy létezik csak még nem ismered de még találkozhatsz vele.van úgy hogy emberek álmodnak azelőtt valakivel még mielőtt egyáltalán ismernék.Előfordulhat.
2010. júl. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne. Köszi. :)
2010. júl. 10. 02:06
 5/7 anonim válasza:
Én is vagyok így!34-éves vagyok,és tanfolyamra járok,és a tanárommal már töbször álmodtam.Nem értem,hogy miért,de amióta álmodom vele,azót kezdek valamit érezni.Pedig nem is gondoltam rá.Furcsa!!!
2010. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, az. :/
2010. júl. 12. 12:32
 7/7 anonim válasza:
Velem is már volt ilyen hogy azt a csajt akivel álmodtam, soha életemben nem láttam de akkor olyan erősen szerelmes voltam belé mint ahogy egy húsvér emberbe se voltam előtte és egész nap éreztem ezt.
2013. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!