Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok nagyon valósgáos...

Miért álmodok nagyon valósgáosan? Mármint. Olyan, mintha tényleg megtörténne, de nem, mert csak álmodom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:06
 1/7 A kérdező kommentje:
valóságosan*
2010. júl. 8. 18:17
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
ugyan ez van velem is:D
2010. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, hogy reggel mikor felébredek akkor hirtelen nem tudom, hogy amit álmodtam az tényleg megtörtént-e, vagy nem, vagy ha olyat álmodok újra ami már megtörtént, csak az álmomba másképp, akkor gondolkoznom kell, hogy melyik az igazi.
2010. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
25%
Nem tudom... De én nem is hiszek az ilyen ezoterikus maszlagokban... Istenbe vetem bizalmamat... Igaz nem nagyon szoktam emlékezni az álmaimra, de mindig vidáman és kipihenten kelek... Készítek kávét anyumnak, óhajtozik felkelni, jelenleg itthon lakok megint...
2010. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van. Nem azért, de szerintem ez az álom lényege. Olyan mintha valóság lenne, de nem az.
2010. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mindig nagyon várom a köv. éjjelt, hogy mit álmodok...persze, imádok élni, de imádok álmodni is. igaz, most éjjelente még sokszor felkelt egy apró 8kg-os kis csoda, hogy altassam vissza és mindig az álmok közepén de nem gond, sokszor tovább álmodom ugyanazt, szóval folytatódik az álmom...ez durva, nem? Mással is van ilyen?
2010. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak annyi az egész hogy "tudatosan álmondtok", keressetek utánna a neten ha érdekel, jó hogy nektek sikerült, nekem még csak egyszer-kétszer! :))
2013. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!