Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy álomban a...

Mit jelent egy álomban a metró és egy másikban a mosómedve?

Figyelt kérdés
két egymást koveto nap álmodtam..az egyik éjjel azt,h van egy mosómedvém a másik éjjel pedig egy zsúfota metróban utaztam.. koze van egymáshoz a két dolognak például abban, h mindkét szó M betuvel kezdodik?
2010. júl. 8. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem tulajdonítok túl sok jelentőséget az álmaimnak. Egyszer azt álmodtam, hogy zombikat írtok, egyszer azt, hogy tudok repülni. Máskor meg én voltam pókember. Eddig nem teljesült egyik sem :)

15/f

2010. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs a kettőnek egymáshoz köze. Ha Amerikában élnél, akkor nem kezdődne ugyanazzal a mosómedve (racoon) és a Metró (metro) szó. Amúgy minden ember minden egyes éjjel álmodik, minimum négyet. ezek közt az álmok közt van egy üres tér, amikor, ha beleérsz ebbe a térbe, elfelejted, hogy miről álmodtál. Ha az álomból ébredsz fel, csak akkor emlékszel rá. Ha akkor ébredsz fel (ami gyakoribb), amikor az álmok közti szakaszban vagy, akkor nem fogsz emlékezni rá. Ezért pusztán a véletlen műve, hogy két egymást követő napon emlékeztél az álomra.


Az álomfejtés nem kézzelfogható dolog, nincsenek benne konkrétumok. Minden egyes személynél egy-egy álom más és más jelentést takar. Ezért használhatatlan a legtöbb álomfejtő könyv. Az álomfejtést meg kell tanulni alkalmazni önmagadon, és meg kell fejtened, egy-egy álom mit jelenthet.

Remélem segítettem valamennyit!

14/F

2010. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ha Amerikában élnél, akkor nem kezdődne ugyanazzal a mosómedve (racoon) és a Metró (metro) szó."


Ezt nem értem. Hogy jön ide Amerika?

2010. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy jön ide, hogy Amerikában magyartól eltérő nyelvet beszélnek (micsoda felfedezés, igaz? :D ), és a két M-el kezdődő szó nem kötődhet ily módon egymáshoz, mert Amerikában (vagy Anglia, Németország, Franciaország, Svájc, akármi más) már nem azonos a kezdődés, és az álmok nem hiszem, hogy válogatnának a nyelvek közt.
2010. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De mivel a kérdező agya magyarul álmodott, ezért lehetett köze egymáshoz a két szónak a kezdőbetűk miatt.
2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az álomban nem az számít, amit az agy generál, hanem amit az álom jelent, és a tudatalatti felhasználja azt. Pl. a terhesség nem fog egy férfinál valósággá válni, hanem a szimbolikáját, a jelentését kell megfejteni és az énképre átírni.
2010. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem először is,egy hasznos idézet jut eszembe:"Unatkozik?Vásároljon mosómedvét!"


az álmod azt jelenti,hogy ha egy mérges mosómedvét szabadon engedsz a zsúfolt metrón,egyből lesz szabad helyed.

2010. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!