Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mit jelentenek az álomban az ölelés (szerelmem ölelése), szemüveg, és a legjobb barátnő egy álomban?
2010. júl. 8. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A szemüveg kin/min volt,attól függ?!
2010. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A leírt szavakból már arra lehet következtetni,hogy azt jelentheti az álom,hogy megcsalt a barátod a legjobb barátnőddel,megbánta,nagyon szeret,nem akar elveszíteni,tudja hogy hibázott,megbánta,ezért átölelt!

A szemüveg üzenete pedig lehet esetleg az,hogy tisztán kell látnod a dolgokat.Talán eddig te láttál valamit rosszul,lehet hogy a te hibádból csalt meg a barátod...Ha megcsalt.

Ez csak egy feltételezés,nem akarok rosszat mondani senkiről,de szerintem ezt jelenti az álmod.

2010. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az agy nap közben kap egy csomó információt a külvilágtól. Illetve egy csomó más inger is éri. Tehát nem csak, amit érzékelsz, hanem a saját gondolataid, érzéseid is az agyadat "terhelik". Ezeket az agynak valamikor fel kell dolgoznia.

Az alvással a szervezet regenerálódik. Ilyenkor a kevésbé fontos funkciók tartalékállásba állnak, hogy az agy is tudjon pihenni és regenerálódni, valamint az aznap észlelt bejövő új információkat feldolgozni és tárolni. Az álom során az aznap észlelt információk feldolgozása során bevillanó képek alkotják az álmot. Tehát, ha pl ma látsz egy nagy piros buszt, (ami nem szokványos, mert pl a lakhelyeden kék buszok járnak) akkor éjjel az álmodban a piros busz újra megjelenhet.


Tehát röviden: semmit nem jelent az álmod.

2010. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, főleg a második válaszolónak, szerintem. Amúgy igenis volt értelme, máűr tudom is mi.
2010. júl. 16. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!