Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatom mostanában...

Miért álmodhatom mostanában azt h iskolás vagyok és nagyon rosszul teljesítek?

Figyelt kérdés
Már 4 éve diplomáztam, jelenleg gyeden vagyok itthon a kislányommal. nem tanulok semmit jelenleg.
2010. júl. 7. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól félsz tudat alatt, hogy a gyereked fog rosszul teljesíteni a suliban.
2010. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy most kezdted el földolgozni az iskolás éveidben felgyülemlett stresszt.Én csak egy éve vagyok itthon(halasztottam az utolsó évem a gimiben) és mostanában rám törtek a Tiédhez hasonló álmok. Az agyad most jutott el arra a szintre,hogy képes megbirkózni a tanulás okozta szorongást. VAGY Úgy érzed,az életed valamely területén nem teljesítesz megfelelően . 18/L
2010. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg állandóan érettségizem és sosem sikerül. Aztán amikor már kezdek a vizsgán keseregni, rájövök, hogy é hülye, hát nekem van érettségim.

Estin végeztem, úgy, hogy nem is jártam be és nem is tanultam az érettségire, csak 2 napot, mert dolgoztam. Azért mentem estire, mert 3.-ban megbuktam és Pestre költöztem, itt meg kellett a lóvé, mert vettünk az akkori párommal egy lakást.

Szóval mai napig úgy érzem, az érettségi nekem nem is járna, nem dolgoztam meg érte egyáltalán. Persze ezt nem az elmém mondja, hanem a felsőbb énem, ezért álmodok ilyeneket.

2010. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!