Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Egymást követő két napon azt álmodtam,hogy van egy kislányom.14 éves vagyok,és az álmomban is még tini vagyok.Nincs pasim,és az álmomban sincs.A szülésről álmodtam,aztán mikor megszületett a kislányom,annyira gyönyörű volt,a legcsodálatosabb...A poén,hogy a szüleim,meg a rokonok Mandarinnak nevezték el,de én Izabellának akartam:)Végül a második álmomban már Izabella volt a neve,és tényleg,ha lesz lányom,Bellának szeretném elnevezni(simán Bellának):)

Sosem volt még olyan,hogy két egymást követő éjjelen ugyanaz legyen az álmom témája.Mert a két álmom kicsit más volt,de ugyanúgy arról szólt,hogy születik egy kislányom.Következtethetek ebből valamire?


2010. júl. 7. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán történik veled egy új, csodálatos dolog,aminek rendkívül örülni fogsz te és a családod,amire nem számítasz,te még is másra akarod majd felhasználni.(Legyen az pénz,valami jutalom,vagy akármi...)
2010. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,erre nem is gondoltam volna:)A lottó ötösről lekéstünk...:D
2010. júl. 8. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!