Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmom tönkre teszi a...

Az álmom tönkre teszi a midennapjaimat. Hogy tudnék ezen segíteni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

jóban voltam a sógorommal, egy évig tartott és nagy szerelem lett belőle, de nem tudtam máshogy megszabadulni ettől a dolgotól csak hogy eljöttem külföldre. látszólag megoldódtak a problémák, nekem azóta van egy babám és jól megvagyok a mostani párommal. de az álmok nem hagynak nyugodni, folyamatosan a múltról álmodok és VELE. nem hagyja az álmom hogy lezárjam...nagyon rossz és megpecsételi a napjaimat. igaz, ugy jöttem el akkor, hogy nagyon szerelmes voltam, de el kellett jönnöm, mert a sógorom volt. mit tegyek hogy ne álmodjak ilyeneket?

köszönöm a segítséget


2010. júl. 7. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni vele, kérdezd meg, hogy van stb., lehet ennyi elég lesz. Ha nem akkor próbáld meg leterhelni az agyad nappal mással. Sajnos én csak ennyit tudok javasolni.
2010. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az álmod nem hagyja hogy lezárd a dolgot, hanem a tudattalanid. Az üzen az álmokon keresztül, hogy végig kell gondolnad a dolgokat. Szereted még a sógorodat? Bánod, hogy elhagytad őt, úgy érzed rossz döntést hoztál?

2 dolgot tehetsz. Vagy 100%-osan elfogadod a jelenedet, vagy változtatsz. Légy bátor, és nézz szembe azzal, hogy mit is érzel igazán, vagy pedig csak egy elmúlt képhez ragaszkodsz...

2010. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt mondják, az álmok az elfojtott vágyainkról mesélnek. Talán még most is szerelmes vagy belé. Nem írtad, hogy viszonozta-e, hogy volt-e köztetek valami. Ha nem, akkor idővel könnyebb lesz. Minden ilyen álmod után állj a tükör elé és mond a saját szemedbe, hogy el kell felejteni. Szereted a mostani párod és a közös babátokat. És közben gondolj rájuk, a velük töltött boldog percekre.
2010. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mónika sóóóóóóóóóó !!
2010. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen együtt voltunk egy évig, szerelem volt mindkét részről. csak tudtuk hogy nincs jövője. az hogy szerelmes vagyok e még, azt hiszem nem. hiszen jó párkapcsolatban élek és van egy 4 hónapos tündéri kislányunk.

igen tudom el kell engedni a múltat, csak olyan hirtelen szakadtam ki onnan, ami jó volt, hogy még mindig fáj.

köszönöm a válaszokat

a mónika show-nak üzenem, komoly válaszokat vártam egy komoly kérdésre.

2010. júl. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!