Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Ezt az álmot kb. 1 évvel ezelőtt álmodtam de még tisztán emlékszem rá.

Úgy volt, hogy egy gyönyörű homokos tengerparton voltam és néhány ember egy kupacon volt összegyülekezve, mintha néznék az én "mutatványomat". Na az a mutatvány az volt, hogy egy óriásinagyhatalmasat ugrottam, ésamikor pont leérkeztem a homokba akkor hirtelen felébredtem.

Ugyanez az álom már többször is volt nekem csak akkor más hejszín volt. Mit jelenthetett ez?


2010. júl. 6. 19:10
 1/4 anonim válasza:
0%
azt hogy a helyszín ellipszilonos jé
2010. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló álmom, csak én kb. 10 ezer méter magasról ugrottam le, de hálistennek tudtam h ha leérkezek akkor valszeg nem halok meg, és én is egy tengerparton zuhantam bele a homokba. Annyira jó érzés volt, ahogy zuhantam, és az volt a furcsa, hogy nem ébredtem fel a becsapódáskor, hanem láttam magam kívülről, ahogy elsétálok. :D

Nem hiszem, hogy túl sok jelentése lenne az álmodnak, lehet csak a mindennapokból merítettél.

2010. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugrás ami rémületet ébreszt benned: egy régi kinzó emlék felelvenedése

homok: felelőtlenültett ígéret

2010. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
víz volt? tiszta vagy koszos volt? tiszta=jó koszos=balszerencse
2010. júl. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!