Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa álmom volt,...

Nagyon furcsa álmom volt, ötletem nincs mit jelenthet, segítene vki?

Figyelt kérdés

Álmomban halikrák kerültek a hasamba, amik aztán megtermékenyültek valahogy (éreztem hogy mozog a hasam) majd pár nap múlva megszültem a kishalakat. Ez többször megtörtént és tök természetesnek vettem.

Álmoskönyv szerint halat szülni halált jelent... Szerintetek?


2010. jún. 30. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
talán valami baj van a gyomroddal/hasaddal. bocs, csak egy tipp. de még a halálhoz is lehet köze. menj el kivizsgáltatni magad, az sosem árt...
2010. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%

Idézet Krúdy Gyula Álmoskönyv.


"Halat szülni: megnémulás, halál."

2010. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Az ember álmodik hülyeségeket, nem fetétlen kell mindenben természetfölöttit látni.
2010. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A halál az álomfejtésben nem mindig kifejezetten azt jelenti, hogy valaki az életét veszti. Arra is utalhat, hogy valami fontosan fogsz elveszíteni, egy kapcsolatot például, vagy fel kell adnod egy tervedet, amibe sok energiát fektettél (átvitt értelemben: kihordtad a terhességet, de egy haszontalan, felesleges dolog született belőle).

Azzal a véleménnyel is egyetértek azonban, hogy az ember sok idétlenséget képes álmodni, főleg ha elalvás előtt filmet nézel vagy könyvet olvasol. :)

2010. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy az álmodó fog meghalni, lehet hogy ismerőse,rokona stb-je

amúgymeg lehet hogy ez egy jel volt hogy vizsgáltasd ki magad. de azért érdemes lenne elgondolkodni azon hogy ettél-e halat,láttál-e tvben vagy élőben az álmod előtt halat stb.. mert ha igen akkor azért álmodhattad. de ha nem akkor télleg vizsgáltasd ki magad,mert lehet hogy ez az álom egy jel volt

2010. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na most ?.. remélem nem halt meg az álmodó :)
2010. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és ezt még képes vagy mosolygó jellel írni? :S
2010. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
talán azért mert nem az írtam hogy remélem meg halt.. -.- hülyegyerek
2010. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos megkapta az őt kielégitő választ és azért szarik most erre a kérdésére+válaszokra+válaszolókra xD 100% h nem halt meg.. xD kivéve ha pirannyák voltak XD
2010. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!