Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon furcsa volt!

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy csinosan felöltözve elköszönök a barátnőimtől, aztán bemegyek a házunkba. Anyukámat üdvözöltem, bementem a szobámba. Ott ült az ágyamon a fiú, aki tetszik. Megkérdeztem tőle, hogy anyukám engedte-e be, erre ő azt válaszolta, hogy anyukám nincs itthon. Kinéztem és tényleg nem volt ott. Visszamentem a szobába és a fiú még mindig ott ült és elkezdett halkan pityeregni aztán kérte, hogy üljek mellé. Én leültem aztán megölelt és még mindig sírt. Ott ültünk és simogatta hátamat, miközben ő sírt. Nem is igazán sírt, csak könnyezett. Végig nagyon fura érzésen volt, mintha lebegnék, a teste melegét sem éreztem.

Ennyi. Aztán fölébredtem.

12/L


2010. jún. 27. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy, de nagyon...és vágynál a közelségére...ezt jelenti:)
2010. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Szerintem neked ez a fiú nem tetszik,hanem nagyon szerelmes vagy belé.

jó ilyeneket álmodni,mi??

én nagyon szeretek ilyen jókat álmodni :)

2010. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet... nem tudom
2010. jún. 28. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Az álmok nem jelentenek semmit. Általában arról álmodunk ami foglalkoztat de annak semmi köze a valósághoz.
2010. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azta...ez jó Tarantino film lehetne xD amúgy szerintem is a szerelem :)
2010. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

inkább úgy mondanám, hogy beleestél!

nekem is voltak ilyen álmaim, csak én általában nem élveztem őket, persze volt kivétel...

Amit még nem írtak, az talán, hogy kezdesz egy kicsit megnőni és érettebbé válni,ezért foglalkoztat a gondolat.

2010. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!