Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent farkasokkal álmodni...

Mit jelent farkasokkal álmodni amik meg akarnak ölni?

Figyelt kérdés
Álmomban a barátommal az erdőbe mentünk éjjel autóval. Megálltunk majd megláttunk vagy 10 farkast. Rátámadtak az autóra próbáltak bejutni, az egyik ablak le volt húzva kicsit, azon keresztül karmoltak meg többször is. Majd az egyik betörte az ablakot, ekkor ért véget az álmom.
2010. jún. 23. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is farkasokkal álmodtam! Csak az enyémben én voltam a wolf :)

Nem lehet, hogy én támadtalak meg? :D

2010. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is nemrég álmodtam farkasokkal (kb. 1 napja), megnéztem az álmoskönyvet, maga a farkas (wolf) és kutya szimbóluma a barátaidat jelképezi, és lehet, hogy ez az álom arra utal, hogy vannak olyan barátaid, akikben többé nem bízhatsz meg, mert ellened akarnak fordulni, valószínű, hogy ezt jelenti az álom, de sztem te is inkább nézd meg pontosabb válaszért az álomfejtő-lexikonban. :)
2010. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kocsi a stabil személyiséget és a közeli kapcsolataidat jelképezi egyszerre. Egy teret, amiben szociálisan létezel.


A farkasok valószínűleg ösztönös indulatok, késztetések, amik felboríthatják a rendet.

2010. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Twilight fanok vagytok =)
2010. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik álmomban farkassá változtam. Életem legkirályabb álma volt. Sajnos gyorsan felébredtem. :S
2010. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy farkas nem csinál ilyet biztos farkasemberekkel almodtál.
2010. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!