Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a saját temetésemet?!

Megálmodtam a saját temetésemet?!

Figyelt kérdés

Álmomban ott volt a sírkőn a nevem és az évszám.

Barátaim mind ott voltak, volt aki sírt...

Mit jelenthet ez az álom?

15/F


2010. jún. 22. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű halálfélelemnek mondható, én biztos vagyok benne, hogy nem a saját halálod volt, csupán egy kivetülése a belső halálfélelmednek. Nem kell aggódnod, nagyon sokan álmodnak ilyen és ehhez hasonló álmokat, mégsem teljesül be egyhamar.

14/F

2010. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Mi volt az évszám?
2010. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
születésemtől 2010-ig...
2010. jún. 22. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A halál az álomban mindössze változást jelent, a tragikus felhangot mi magunk kapcsoljuk hozzá, hiszen a halál a valóságos életben szinte mindig együtt jár tragikus veszteséggel az élők számára.

Az álom tudattalanunk kódolt üzenete. Talán valamiféle változást sürget álmoddal, amely gondolkodásmódodban jó volna, ha bekövetkezne. Vajon a sír körül álló barátokhoz fűző viszonyod javadra van-e? Lehetséges, hogy új baráti társasság után kellene nézned, amely inkább szolgálná jó értelemben vett érdekeidet?

2010. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát eddig nemigazán féltem a haláltól...

Most ez megváltozott bennem, talán azért is álmodhattam ilyet. Barátaimat pedig nagyon szeretem, tőlük nem válnék el semmiképpen.

És köszi a válaszokat :)

2010. jún. 22. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz csinálni ellene. Ha attól tartasz, hogy esetleg a strandon fulladsz a vízbe, akkor tuti az autó üt el. Élj úgy, mintha a minden nap az utolsó lenne. Tehát próbáld megvalósítani az álmaid. Menj oda a lányhoz amelyik tetszik stb.
2010. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen.. én is így gondolkozok :)
2010. jún. 22. 13:32
 8/9 anonim válasza:
Élj soká, és azokkal az álmokkal foglalkozz amiket szerednéd ha beteljesülnének!
2010. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt már sok helyen olvastam és közhelynek hittem. Aztán megálmodtam én is, azóta inkább nem ítélkezek. Én nem félek a haláltól de marhára nem akarom, hogy fájdalmat okozzak annak a pár igaz szerettemnek, akik nagyon fontosak. Ezért is rázott meg annyira. Láttam édesanyámat hogy egyszerűen túllép rajta, pedig amúgy a valóságban szeretjük egymást :S
2010. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!