Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet ennek az álomnak értelme?

Lehet ennek az álomnak értelme?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy felkeltem és a naptár 2013. január 5.-e volt de nem a szobámban keltem fel hanem egy erdőbe rajtam kivül ottvoltak még a tanáraim, osztálytársaim és még ismeretlen emberek és én voltam a vezetőjük mindenhol állatetem volt és a viz mérgezett volt a fák levelei levoltak hullva és elindultunk egy tó felé én vezettem a többieket iránytűt néztem és a térképet is.
2010. jún. 5. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
wáóó..érdekes...sztem nincs jelentése:)vagy lehet a jövőt láttad:/elég sz@rul fest...
2010. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudnék hozzáfűzni ,hogy jegyezd fel ezt a dátumot és majd figyeld meg,hogy aznap mi fog történni.
2010. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát mondjuk ahogy szennyezzük a környezetünket lehet h jövőálom.
2010. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az álmokat saját magunknak kell megfejtenünk, nem megfejteTnünk másokkal, mert csak mi tudjuk igazán, hogy az álomban szereplő dolog mit jelent nekünk (pl. álmoskönyvekben a fekete ló rossz előjel, a halál jele is lehet, de ha te a fekete lovakra úgy gondolsz h mittudomén általuk nyerted meg a lottóötöst, akkor nem az álmoskönyvet kell figyelembe venni). gondold végig, mit jelent neked az a dátum? jelent-e egyáltalán valamit? nincs-e köze(l) valamilyen fontos dátumhoz (pl én azt álmodtam egyszer, hogy június 17-én meghalok, az pedig pont fél évnyire van a születésnapomtól). Van-e valamilyen emléked, élményed erdőkkel kapcsolatban vagy azzal, hogy az embereknek megmondod, mit csináljanak? Mit jelent neked, ha állattetemet látsz, stb. Szóval az álmokat így kell megérteni, nem kell rögtön álomelemzőhöz (v mi az isten az) rohanni, mert még ő se tudja pontosan megfejteni. mert mondtam, csak te tudod biztosan, mit jelentenek neked az álomban szereplő részletek. remélem tudtam segíteni
2010. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ez valami horror ahogy olvasom:xx

sosem szerettem olvasgatni itt a dátumos, órás, meg jövős álmokat:S

2010. jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!