Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom?

Mit jelenthet az az álom?

Figyelt kérdés

Nem tudom h ha álmodunk valamit az tényleg jelenthet valamit,vagy csak azt álmodjuk amit tudat alatt szeretnénk,vagy amitől félünk?

Azt álmodtam az éjjel h amelyik fiu nagyon tetszik és van barátnöje nekem meg barátom,odamentem hozza a suliban és megmondtam neki h még mindig nagyon tetszik és h rosszul döntöttem h amazt a pasit választottam,erre irt egy sms-t a barátnöjének h vége köztük mindennek és összejött velem és minden csodás volt,nagyon boldogok voltunk...

És éreztem álmomban meg mikor felkeltem h minden olyan jó,boldog voltam és ugy éreztem h auzzal a fiuval vagyok,de utánna kapcsoltam h csak álom volt az egész... :(

Jelenthet ez valamit??


2010. jún. 5. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem ez csak a vágyadat tükrözi:)
2010. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem is:)

nekem ilyennek kapcsolatban lévő álmaim is vannak, de a legrosszabb, amikor szeretnék egy tárgyat, álmomban megkapom, már "használom" is, de felkelek.. és ilyenkor rossz érzés..:S

2010. jún. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gondolom egész nap az a fiú jár az eszedben,igaz?

Így ezértálmodsz vele és a vágyaidat megálmodod,szeretnéd ha ez történne,erre vágysz :D

2010. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!