Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rémálom?

Mit jelenthet ez a rémálom?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,úgy érzem nem tudok mit tenni,teljesen magam alatt vagyok,körülbelül 3 hete gyakran álmodom egy piros pulóveres égett arcú kalapos gusztustalan emberről akinek a kezén valami kés szerű kesztyű van. Két napja megkarmolt vele,s mikor felébredtem véres seb volt a karomon.Szüleim teljesen idiótának tartanak:( mit tegyek,már nem merek elaludni...
2010. jún. 2. 17:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
irány a pszichiátria
2010. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekem is voltak rémálmaim... Nemtodom ez mit jelent de szerintem a félelmeidből "tevődőtt" össze ez az alak.

AZ hogy megkarmolt és amikor fölébrettél ott volt a seb azt könnyű elmondani.Álmodban(főleg a rémekben) kapálózol:

megkarmolhattad magad. Ilyenkor mikor alszol a "külső behatásokra" reagálsz álmodban is. Ne parázz az alvástól,

és amikor rájössz hogy álmodol akkor (ha tökösebb vagy) megpróbálod irányítani. Ha nem akkor feltudod magadat kelteni az álmodból. Ha továbbra sem múlik el a rémálom és fáratt vagy, akkor orvoshoz kell menni!! Lehet hogy alvászavarod van vagy valami ilyesmi (egyik haveromnak az volt; elaludt és Kb. 5 perc múlva felébrett ordítozva izzattan).

2010. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Freddie-nek üdv
2010. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te is ismered freddyt?:O
2010. jún. 2. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy, kettő, Freddy érted eljön,

három, négy, bezárt ajtók mögött légy!

Öt, hat, a feszület sem óvhat!

Hét, nyolc, mindig velem álmodsz,

Kilenc, tíz, az álmokban ne bízz!



Hajrá Freddy! :D

2010. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a rém álomban sosem félek mert általában tudom hogy álmodok.És ezért egy kalandként fogom fel.Gyakran nagyon élvezem hogy üldöznek a zombik.

Néha elfelejtem hogy álmodok,mert a elég homályoson lehet csak gondolkozni alvás közben.De ilyenkor is feltudok ébredni magamtól.

Szerintem te is gyakorold be ezt a képességet és meglátod élvezettel fogsz lefeküdni.:)

2010. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Egy, két: Freddy hozzád lép

Há', négy: Most óvatos légy

Öt, hat: A kereszt megóvhat

Hét, nyolc: Ébren forgolódsz

Kilenc, tíz: Senkibe se bízz!



Szerintem is a kezeddel hadonásztál ,és úgy karmoltad ki magad. Merj aludni, és ne feledd: az álmaidat te irányítod. Még ha nem is tudod, hogy álmodsz. Ha nem múlnak a rémálmok, keress fel orvost.

2010. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Basszus,rohadtul kikérem Freddy-nek az undorító jelzést.Ez az egész csak kamu,mert nagynak hiszed magad,hogy láttad a filmet.Tapsot kérsz?

Egyébként Freddy olyan,amilyennek ébren látod.Én már az elején a cuki kis megégett rémálomgyilkost látam benne,így mikor vele álmodtam,kézenfogva énekeltük Jason-nel,Samara-val,Tosio-val,meg valami szellemmel a Qeen:Bohemyan Rapsody-t :D És ez az egyik legjobb álmom.De üzenem neki,hogy néha hozzám is benézhetne,már két hónapja le se tojik! :(

2010. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is üdvözlöm a jó öreg Gyurcsány Ferkót és Freddyt:D
2010. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

még nem olvastam a választ és azt akartam neked írni

hogy velem is vannak ilyenek



üdv:Fredy

xd


de mostmár azt fogom

írni

hogy nekem is vannak ilyenek,bár nem nagy sebek xd

üdv: Jason :D


a késszerű kesztyű az rohadt nagy karmokat jelent?

hmhm..szerintem azt jelenti h rémálom az elmbe függő vagy :D és jeee mostmár van 8.részxd

2010. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!