Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Álmomban metróztam, mégpedig abban a külföldi nagyvárosban ahova költözi akarok. A metróban nagyon büdös volt. El is tévesztettem a megállót, később szálltam le, majd visszamentem. Akkor a metróban volt egy gép onnan lehetett jegyet venni és vettem is, de egy A4-es lapot adott ki két valami jegynek látszó lappal. Majd átakartam szállni egy másik metróra csak az ellenőr megállított, megnézte a jegyemet és körberöhögött, mondja hogy vegyek a pénztárnál jegyet. Az ellenőr beszélt magyarul, de az a tipikus amerikai ember volt. Itt sajnos felébrettem.
2010. máj. 30. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismét csak a vágyak és félelmek manifesztálódnak: vágysz a külföldi életre, a jobbra, a szebbre, de tudod, hogy itthon mi volt a helyzet, és parázol, hogy mi van, ha ott is ilyen lesz (pld. tömegközlekedés).

Szerintem csak ennyit jelent.

2010. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mit értesz azon hogy tipikus Amerikai?
2010. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

METRÓ - Menekülés a valóság elől, nyomott, kedélyállapot;

metró, amely nem áll meg, elrobog veled az állomások mellett: kisajátító partner, aki elvonja a figyelmed minden egyébről, elidegenít a barátaidtól. Metróban benn rekedni angol magyarázat: két tűz közé vagy szorítva „Between the devil and the deep sea„

2010. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!