Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért hasonlóak az álmaink?

Miért hasonlóak az álmaink?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor álmodom azt,hogy itt a világvége...hatalmas viharok ,földrengések stb,de amikor az öt éves kislányom is nagy viharokkal álmodik és este felsir az már túlzás(nem szoktam neki az álmaimrol mesélni).
2010. máj. 27. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tudsz róla, és szetrinted is ez lehet a vége. Media hatása... grr
2010. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a mai időjárásban nem kell nagyon meglepődni az ilyen álmokon. :) Hatalmas viharok vannak manapság, ez azért megragad az ember fejében, tudatalattijában annyira, hogy ezzel álmodjon; főleg hogy a TV-ben is mindenhol csak a vihar okozta károkról és árvizekről hallani. A kislányod is biztos a TV-ben látta, vagy az maradt meg benne, amit maga tapasztalt, mikor vihar volt... :)

Persze lehet más oka van, de nekem ez ugrott be először. :)

2010. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem akarom ezt álmodni és nem is akarok foglalkozni a világvégével
2010. máj. 27. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor kösd le magad valamilyen hobbival, addig se rágódsz ezen.
2010. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne egyél este 6 óra után és mielőtt lefexel gondolj valami másra mundjuk cukorkára
2010. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!