Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tanulhatnék meg tudatosan...

Hogy tanulhatnék meg tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés

egy rövid leírás az álmaimról:

Ritka az amikor "nem"álmodom, egy két kivétellel mindig emlékszem. Azzal nincs gond.

A hangokra soha nem emlékszem, nem hallok álmomban. Tudom h miről beszélgetnek a "szereplőim", de azt szerintem inkább csak a szituációból és az érzésekből. A képek tiszták részletesek,de nem teljesen folyamatosak. Sokszor van az, hogy aki mellettem van hirtelen más lesz pl egyik percben peti van mellettem a másikban meg gizi.ÉS sokszor mikor ébren vagyok és átgondolom h "na akkor mi is volt álmomban?" oylankor oylan mintha becsapnám magam és kiegészíteném az üres részeket.


Vannak olyan álmaim amik totál beépültek az agyamba oylan mintha megéltem volna őket és egy átélt élményként tudok visszagongolni rájuk.

Olyan álmom is volt már amiben pl leszúrtak és reggel éreztem a kés helyét a hátamban[oké ez lehet tényleg azért volt, mert elaludtam..:)]


Szóval szerintetek mit kellene "fejlesztenem" , és hogyan?


17perL


2010. máj. 24. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Már egy csomó ilyen kérdés volt.
2010. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hmmh végülis ez is válasz... akkor lehet erőt kellene vennem magamon utánna olvasni?

fene ezt a llustaságot

2010. máj. 24. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

óh derendens! Köszönöm!:)

Átolvastam nagyjából a linkben a 2. linket.:D és az elején nekem is az jutott eszembe, h egyszer megcsiptem magam, de nem jött össze:D

2010. máj. 24. 20:32
 5/8 anonim válasza:

ajánlom hogy böngészd ezt a fórumot találni fogsz egy linket a bejegyzések közt amire ha kattintasz kijön 1 oldal ami részletesen le fogja írni hogy csináld. Nem lesz egyszerű!


[link]

2010. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nézz után az asztrál projekciónak, ott találsz ideillő praktikákat.


Régen én is kísérleteztem ezekkel, de a tudatos álmodás komoly mentális zavarokat okozhat.


Kényelmesen feküdj el, lazulj el, kerülj "alfába", és kezdj képzelődni. Pl hogy sétálsz az utcán, megfogsz valamit, kinyitsz egy ajtót és koncentrálj mindíg a részletekre is! Úgy képzeld el, mintha first person látnád az egészet. Pár ilyen álomséta és az éjszakai álmaidat is kezdheted irányítani.

2010. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utóbbi tippeket is köszönöm a linkekkel együtt :)
2010. máj. 26. 18:26
 8/8 Főzős Laci válasza:
Az álmok valamennyire fedik a valóságot.Nem tudjuk őket irányítani,de szerintem nem is kellene.Inkább csak kutatni,fejtegetni kell,hogy miért?Ugyanis néha fontos információkat rejtenek.
2010. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!