Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudtam sehogy átmenni a...

Nem tudtam sehogy átmenni a túloldalra. Miért? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy temetőben vagyok. A temetőt egy alacsony fa kerités két részre osztotta. Ez a kerités olyan alacsony volt, hogy simán át tudtam volna lépni, de nem lehetett. Ezért elkezdtem a kezemmel ásni a kerités alatt, hogy majd ott átbújok, de hiába ástam mindig ugyanakkora maradt az ásott rész, nem fértem át. Nagyon szép volt a túloldal, gyönyörű szinvilág, soha nem láttam még hasonlót. Közben egyfolytában egy kislány beszélt hozzám, olyan 8 év körüli és biciklivel volt. Nem tudom mit mondott, nem lehetett érteni és nem is ismertem, soha nem láttam. Nem féltem álmomban, sőt... Lehet ennek az álomnak valami jelentése?
2010. máj. 24. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Pénz áll a házhoz.
2010. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen azt jelenti hogy pénz áll a házhoz.Inkább az egészségedre kellene figyelni.Ha sokszor álmodsz ilyeneket akkor e-mail-on tudok neked segíteni egy személy címével aki segít neked!Ez 100%!
2010. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Álmomban már sokszor voltam úgy, hogy menekülnöm kellett volna, és mégsem tudtam. Valami nem engedte. Nálad is ez van.
2010. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából most álmodtam elöször ilyet, nem is szoktam foglalkozni a jelentésükkel, de ennek most valami mondanivalója volt úgy érzem.

2010. máj. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!