Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen hülyeséget, csak én...

Ilyen hülyeséget, csak én tudok álmodni? Meg beszélni álmomban?

Figyelt kérdés
Álmodtam egy pasival, aki nem a párom. Mentünk együtt valami házba, és hívtam magam után, mert nagy volt a tömeg. Sok mindent csináltunk a pasival álmomban, beszélgettünk, koncerten voltunk, stb. Jó gyorsan haladtak az események. Reggel mondta a párom, hogy este nagyon bevoltam indulva, magyaráztam, hogy gyere már, gyere már. Ő meg csak nézett, hogy közbe alszok. Van ennek értelme? Jelenthet valamit?
2010. máj. 5. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedul, ilyent en is szoktam csinalni, es az benne a legdurvabb, hogy erthetoen beszelek. Gyakran mas ferfiakkal, mondom a nevuket, a pasim meg ebren volt es figyelt... aztan reggel jon a kerdesaradat, hogy akkor ki volt az a joskapista bela mittudomen??? Egy darabig csinaltuk ezt, de en nem tudtam mit kezdeni ezzel, nem tudtam nem csinalni! Szakitottunk. De nem csak emiatt, viszont resze volt benne. Es tenyleg nem tudom h miert van ez, ha szerettem. Mert szerettem es nem erdekelt senki mas. Mindegy, biztos ennek igy kellett lennie :)

Utolag mar orulok h szakitottunk.

25/L

2010. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, ez az, mi van, ha én is neveket is fogok magyarázni, vagy vmi mást. Régebben már előfordult, de akkor még a szüleimmel laktam, nem a párommal. :D
2010. máj. 5. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lesz a szép ha álmodban horgászol majd a pasiddal és szólsz neki, hogy "Hé, Pista, vegyél egy nagyobb kukacot, mert ez nagyon kicsi és dzsuvás!" XD
2010. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D Akkor biztos nézne egyet.ez jó volt...
2010. máj. 5. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!