Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Alibee kérdése:

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Múlt éjszaka azt álmodtam, hogy a barátom levágta ( fájdalom nélkül ) a péniszét és nekem adta 1 napig, hogy nyugodtan tartsam magamnál, neki most erre nincs szüksége. A vicc az egészben, hogy ezt én is tudtam használni, működött, mintha a saját testrészem lett volna. Az eltelt nap után, visszaadtam neki és probléma mentesen visszahelyezte azt. Valaki esetleg nem tudja, hogy ez mit jelenthetett? Az interneten sajnos nem találtam ezzel kapcsolatos álomfejtést, de nagyon érdekelne, hogy ez mit is jelenthetett :D

2015. szept. 28. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit néztél vagy olvastál elalvás előtt?! :D
2015. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számodra mit jelentett?

Volt már vele szexuális kapcsolatod?

2015. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

a)Értelmetlen hülyeség, amit az agyad mixelt össze abból mi történt veled mostanában és miken gondolkozol.

b)Érdekel milyen lehet a fordított felállás.

2015. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!