Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ébredünk fel sex közben?

Miért ébredünk fel sex közben?

Figyelt kérdés

Érdekes mód rémálmokból általában úgy szoktunk felébredni mikor meghalunk az álmunkba,de sex közben,áhh....Ahogy elkezdené az ember azonnal ébred is fel :D

Mi ennek az oka?Lehet rajta változtatni ? :))


2015. júl. 14. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert szűz vagy még és nem tudod elképzelni hogy milyen a szex. Mégis mit kellene érezned álmodban? Te sem tudod, mert még sosem élted át.
2015. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A magad nevében beszélj, én végig alszok. xdd
2015. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam felébredni akkor. Ha olyat álmodok ami nagyon ritka, hogy lelépek egy felhőkarcoló tetejéről vagy szakadékba akkor mindig de egyébként nem. Pedig szoktam arról álmodni, hogy egy kastélyban vagyok tele nővel és én vagyok a szex szolgájuk :P
2015. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Azért mert szűz vagy még és nem tudod elképzelni hogy milyen a szex. Mégis mit kellene érezned álmodban? Te sem tudod, mert még sosem élted át."


Még azt sem éltem át soha,hogy 3 méteres ember kerget karddal a kezében,mégis csak akkor ébredek fel ha átdöfi rajtam :D

2015. júl. 14. 10:48
 5/11 anonim válasza:
58%
Azért mert azt el tudod képzelni, hogy milyen amikor kergetnek. De az átdöfést mint érzést nem, és azért kelsz fel. Ez van a sex esetében is. Nem tudod milyen, ezért itt megszakad az álom.
2015. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető, milyen érzés. Legalábbis számomra nem sok újat tartogatott, és álmodtam már korábban szexuálisat. Én az álom közepén szoktam felébredni, éppen az éjjeli magömlés előtt vagy közben. Elég kellemetlen utána nadrágot cserélni.
2015. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még azt sem éltem át soha,hogy 3 méteres ember kerget karddal a kezében,mégis csak akkor ébredek fel ha átdöfi rajtam :D


Te most egy 10-es skálán olyan 8,4-esen vagy buta. Nem kergettek még sosem életedben? Mert ha igen, akkor el tudod képzelni. És szúrtak már át egy katanával? Nem? Na akkor szerinted miért ébredsz fel akkor?

2015. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A meglepetés, illetve a váratlan, erősebb érzelmi hatás az, ami miatt felébredünk ilyenkor, nem más.

Ez ugyan olyan, mint ahogy például a gyakorlatlan tudatos álmodókkal is sokszor előfordul, hogy felébrednek, mikor tudatosul bennük, hogy csak álmodnak, ennek megörülnek, meglepődnek, tudatosabbá válnak, mert szeretnék kihasználni az álom adta lehetőséget és hopp, ha nem vigyáznak, már fel is ébredtek!

Amikor az embert úgy éri a szex, vagy egyéb hatás álmában hogy azt képes higgadtan, tényként elfogadni akkor elég szépen végigmegy az álom úgy, hogy nem ébred fel.

2015. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy darabig próbálkoztam a tudatos álommal,de nem nagy sikerekkel.Addig még oké míg rájövök hogy álmodom, de akármennyire is akarok koncentrálni mindig felébredek mikor valami megakarok idézni álmomban.Elvileg lehet beszélni a tudatalattinkkal,ez amit nagyon ki akartam próbálni.
2015. júl. 14. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet pont az a baj hogy nagyon koncentrálsz
2015. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!