Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért beszélek fordítva álmomban?

Miért beszélek fordítva álmomban?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit h*lyén fogalmaztam meg a kérdést.

Anyukám szokta mondani, hogy néha alvajárok, beszélek, felülök álmomban, de reggel nem emlékszem mit álmodok ilyenkor, sőt arra sem emlékszem, hogy mit csináltam álmomban. Miért lehet ez?



2015. máj. 25. 12:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy pl ajtó helyett ótját mondtam. És ez csak ehy példa.
2015. máj. 25. 12:21
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Nyugodj meg, csak megszállt egy démon. Amikor meghalsz, elmúlik, vagy talán előbb, ha Pataky Attilától kérsz egy autogramot és párnád alá helyezed.
2015. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran beszélsz fordítva egy álmon belül?
2015. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 PocakBáró válasza:
6%
Szerintem sok volt a kábszi!
2015. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
velem is megesett, egyszer megkérdeztem a testvéremtől hogy mennyi az 'órarendszám' :D
2015. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ez akkor szokott lenni ha rosszat álmodsz és cselekedni akarsz, de nem tudsz. Pl nekem volt olyan,hogy a motorunkat feldöntötte 2 gyerek és nem tudtam semmit sem csinálni és akkor igazÁból kiabáltam.
2015. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Velem olyan szokott lenni, hogy nem tudok menni előre. Nagyon lassan sikerül csak. Olyan mintha húzna vissza valami és nagyon idegesítő.

De rájöttem már, hogy olyankor azt kell csinálni, hogy megfordul és hátrafelé lépkedem.

2015. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindig működik a mozgást alvás közben blokkoló mechanizmus, és ha nagyon élénk az álmom, arra ébredek, hogy felrúgok valamit, vagy izomból megütöttem a falat, és egyfelől fáj, másfelől nagyot döng, mert gipszkarton. Gyerekként az is gyakran előfordult, hogy úgy ébredtem, hogy megfordultam álmomban, és ott a fejem, ahol a lábam szokott. Meg legurultam az ágyról, és a nagypárnával takarózok. Egy alkalommal az is megesett, hogy felkeltem, és elindultam kifelé. Édesanyám megkérdezte hova megyek. Azt válaszoltam, hogy gesztenyét szedni. Ez volt februárban. Édesanyám meggyőző érve végül az volt, hogy "De hát sötét van". Visszamentem szépen és lefeküdtem. Erre olyan szinten nem emlékeztem reggel, hogy még azt se tudom, mit álmodhattam, ami miatt elindultam gesztenyézni. A fordítva beszélés is a logikai kapcsolatok hiányára utalhat. Amikor alszol, a tudatod szintén pihen. Az álmok ezért nem logikusak. Álmodban ha nem tudsz megoldani egy problémát, általában nem másik megoldást keresel, hanem megpróbálod ellentétesen csinálni, amit amúgy tennél. Vagy egy teljesen logikát mellőző megoldást alkalmazol. Valószínű azért beszéltél visszafelé, mert épp egy megfordítós logikai buktató közben kezdtél el beszélni.
2015. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bestest ***** válasza:
Feküdj le az ágyban fordítva, és akkor majd rendesen beszélsz.
2015. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik tudtak normálisan válaszolni!
2015. máj. 25. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!