Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez szerintetek alvásparalízis?

Ez szerintetek alvásparalízis?

Figyelt kérdés

Üdv!:)


Mostanában nem volt ilyen szerencsére, most csak eszembe jutott. Viszont elég sokszor megtörtént már.


Szinte mindig ugyanúgy:


Fekszem az oldalamon és azt álmodom, hogy felébredek. Csak az a baj, hogy sose tudok megmozdulni. Mindig, mikor fel szeretnék állni, valami erő visszahúzza a fejemet. Hang se nagyon jön ki belőlem.

Ez még annyira nem lenne ijesztő, de közben mindig azt érzem, hogy van valaki a szobában, plusz néha azt is, mintha valaki a fejemet vagy a hátamat fogná. Utána felébredek mindig és ver a szívem nagyon.


Érdekelne, hogy volt, szokott ilyen lenni veletek?:D Mit árul el rólam nektek ez az álom?


Légyszi, normális válaszokat!


Köszi előre is!:D



2015. febr. 26. 21:00
 1/6 Fingkirály ***** válasza:

Ez nem paralízis, "csak" egy szimpla rémálom.


Nem dolgozol valami baromi stresszes melóhelyen, plusz jóól bezabálsz elalvás előtt? Ezek mind elősegítik az ilyen nyomasztó, kellemetlen álmok kialakulását.

2015. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feküdj a hátadon:)
2015. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De igen! Vagyis már nem, de az előző melóhelyem nagyon stresszes volt. Több műszak, hajtás egész nap,stb.. olyan magyarosan.:D:\ Akkor sűrűbben jöttek ezek.



Hanyatt nem szeretek aludni, tök fura..és hason is. Úgy meg nem kapok levegőt.:DXD Hanyatt csak reggel szoktam lenni egy kicsit, mikor felkelek.



Köszönöm a válaszokat!:)

2015. febr. 26. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy sovány vagy...Talált?
2015. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálam is ugyanezek voltak mikor paralízisem volt :) Én is stresszes életet élek, valószínűleg attól, bár ahhoz képest csak 3x volt eddig paralízisem. De nálam is ugyanezek voltak, elvileg a paralízisnek ez a lényege, tehát nagyon jellemző a mozdulatlanság, az, hogy nem bírsz megmozdulni, meg hozzá párosul valami ijesztő valami, ja meg azt hiszem ilyenkor félig éber állapotban vagy, legalább is nálam mindig ilyen volt. Ébren voltam de közben meg a testem még "aludt", ezért nem bírtam mozdulni :)
2015. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos sovány vagyok.:D Ennyire jellemző ránk/rájuk?



Azért az nagyon fura, hogy "csak" a stressztől ilyen dolgok történnek. Ráadásul sok emberrel. Annak lehet a legrosszabb, aki félősebb.

Kíváncsi vagyok mikor lesz legközelebb. Már egy ideje jó nyugi van. Egy időben hallgattam relax-os zenét alvás előtt, azon mindig félig bealudtam..aztán kinyomtam és szunya reggelig, nyugiban.:) Csak azt se akartam és tudtam mindig, mert örültem, hogy végre lefeküdhetek.. nem még zenélni.:D


Még olvasok az ilyenekről, érdekes téma.


Köszi!:)

2015. febr. 27. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!