Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Felakasztott mókusokkal...

Felakasztott mókusokkal álmodtam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
a mamámnál játszódott az álom, a játszótéren ahová mindig kijártunk míg kicsik voltunk. a tér szélén fák ágaskodnak amiken több mókus volt elpusztulva és felakasztgatva. volt még egy álmom amiben pedig elájultam és mikor felkeltem egy kínai nő azt mondta meggyógyít, ha megkeresztelkedem. van valami tippetek? :)

2014. nov. 25. 20:12
1 2
 11/11 DarkLantern ***** válasza:

Akasztott döglött mókus a fán azt jelenti mókus pöri lesz vacsira, azért van felakasztva mert még ki kell zsigerelni.

Ha egy kínai azt mondja keresztelkedj meg akkor az fizetős buli lesz (made in csájnás mise bor, kereszt, meg pedo pap), persze occo lenni nadon occo, adni hozzá ajándék kici budha szobol.

2014. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!