Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt?

Nagy.kaTa kérdése:

Miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés

Nekem sohase voltak visszatérő álmaim de általában magáraaz álmora sem emlékszem. De mostanában van egy borzasztó visszatérő álmom.

Mielőtt elmondanám azt hozzá tenném hogy semmilyen ilyen témájú filmet nem néztem mert utána tudom hogy rosszat álmodnék.

Hát úgy indul az álmom hogy sétálok egy erdőben és találkozok Alföldi Róberttel. Nem tudom miért pont vele de hát mind egy. A másik dologamit furcsálok hogy nem is nézem az X-Faktort a színházi munkájából csak az Őrült nők ketrecét láttam. Különösebben tehát soha nem foglalkoztatott ez a színész. Na de ez álmomban találkozok vele. Az álmomban beszélgetek vele de semmitnnem hallok csak zúgást. Ahogy sétálunk latom hogy egyszercsak visszanéz és mond nekem valamit de ugye a zúgástól nem hallom. Mar latszik hogy kiabál de meg mindig nem hallom. Ezutan ellök es azt kiabalja hogy fussak. Most nezek hatra en is es latom hogy egy auto jon utanunk es egyre gyorsít. Elkezdek sprintelni de vissza vissza nézek. Latom hogy őt már elkapták es most rantották be a kocsiba

Ezután elesek és nemtudom a válaszadók kozul ki ajult már el de ezt érzem mintha elajulnék. Utana egy olyan szobában ebredek aminek nincs ablaka. Nem vagyok egyedul. Alföldit kikotozték egy székhez es engem meg a sarokban hagytak leragasztott szajjal es osszekotott végtagokkal. Latni látom hogy kérdeznek tole valamit de nem hallom csak zugast hallok. Eloszor csak rugdossak utana pofozzák vegül pedig nagyon nagyon megverik. Itt mar hallom az egyre gyorsulo pulzusom es erzem hogy konnyek folynak az arcomon. Amikor vegeztek a veressel elengednek engem es ot is. Ahogy elengednek rogton odafutok es leulok melle. Nezem ahogy fekszik. Ram nez es utana lehunyja a szemét.

Tenyleg nemertem miert almodom ezt de mar kezdem nagyon unni.

Kérlek segítsetek!



2014. nov. 15. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alom kozben erezd az alom uzenetet es gondoplkozz el ki mit szimbolizal (jelent) neked. Ha visszatero akkor az uzenet fontos es meg nem ertetted meg. Azert ter vissza. A tudatalattid ugy erzi valamire ra kell jonnod tudatosan.
2014. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért álmodod ezt, mert alszol.
2014. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes első választ.

A másodikra egyedül is rájöttem.

2014. nov. 20. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álmoknak ne tulajdoníts nagy jelentőséget. Tudom, főleg a nők körében sokan hisznek benne, de semmi tudományos alapja nincs, Egy időben Freud is próbálkozott, de belebukott. Az álmok valójában csak a múltban átélt, látott, olvasott, hallott, elképzelt események hatására összeollózott klipek. Ezért írtam azt, hogy csak annyit jelent, hogy alszol.
2014. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!