Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom miért volt? És...

Ez az álom miért volt? És most megbolondultam? :/

Figyelt kérdés

Szóval..Hosszú lesz:D Ha nem vagy rá kíváncsi, ne olvasd el, ne írj csupa negatív választ. Köszii. Na.. bele is kezdek :D Ez egy álom, amely már megismétlődött egy párszor. Sokszor szoktam képzelődni, főleg ha reggel van, vagy fáradt vagyok. De ez az eset kicsit másabb volt. Úgy képzelj el, hogy olyan lány vagyok, aki képes ott hagyni a pénztárnál a visszajárót, szeleburdi vagyok... De vannak persze jó tulajdonsáhaim is, például jól tanulok, nagyon szeretek írni, rajzolni. Imádok olvasni is. Lehet innen ered a fantáziám. (horror filmek után is...)

Szóval reggel volt. Az ágyam szembe van az ajtóval, az ajtó meg nyitva volt. Pont ráláttam a fürdőszobára. Felébredtem arra, hogy apa bemegy a fürdőszobába, ránéztem az órára, 7 óra volt. Akkor még aludhatok - gondoltam. Valahogy sikerült kevernem a valóságot az álommal, mert azt láttam magam előtt, hogy apa tiszta vér és szalad ki a fürdőszobából, és azt kiabálja "Rózsa állj már le" (anyukám így hívják) Még emlékszem, megpróbáltam a valóságba is felkelni, hogy én is kimenjek, de nem volt erőm, mert az álom visszahúzott. Már kint voltunk a nappaliban, és anyánál egy kés volt és azt ordította, hgy "most végre meghalok, örüljetek". Megpróbáltam megfogni anya karját, hogy ne tudja megvágni a csuklóját. De sikerült neki, leborult a kanapéra, én meg csak sírtam, és mondtam neki, hogy szeretem, amikor hátranéztem apa is le akarta szúrni magát,én meg nem tudtam mit csinálni. Aztán felébredtem. Az ébredés első 20 másodpercében úgy éreztem ez valóság volt, teljesen beleéltem magam. Nagynehezen felkeltem, de szédültem, feketénláttam mindent, gondolom mert hirtelen felugrottam. Már fél kilenc volt. Szétnéztem, nem volt semmi véres, a cicám a kanapén aludt, nyugodtan. És most jön az a rész, hogy tényleg megbolondultam. Hétranéztem, és az asztalnál az a fiú ült, aki régebben tetszett. Háttal volt nekem. Féltem, mert mindent homályosan láttam, félig még álomban voltam, és a sok film miatt, azt gondoltam ha megfordul ő is véres lesz, nem lesz szeme stb.. De nem. megfordult és teljesen jól nézett ki. A gondolataimban meghallottam a hangját, hogy köszön. Így hát eldöntöttem, hogy ha már ilyen kedves és eljött, együnk is valamit. Kivettem a hűtőböl a felvágottakat, leraktam a pultra, és elővettem két tányért. Megfordultam, és a fiú köddé vált, nem volt sehol, én meg ott álltam az asztal előtt két tányérral a kezemben, és azt gondoltam, én tiszta bolond vagyok. Visszaraktam az egyik tányért, és ettem. Minden tiszta lett, és nyugtattam magam, hogy ez ilyen álomszerűség volt, nem szellem, démon stb.. (úgy hallottam azok öltenek alakot) De azért izgultam. Ez az egész az álom miatt volt, mert felzaklatott? Vagy megbolondultam?._. Azt hozzá kell tennem, hogy kiskoromba csomószor végig néztem, ahogy anya elájul, neki vágja a kedvenc poharam apának, veszekednek, elvállnak, csúnyán beszélnek. Lehet feljött néhny emlék, de a fiú még mindig nem tudom miért ült ott. Pont ő... xd Reménykedtem, hogy nem a szelleme volt, nem halt meg, de aztán láttam a központban és megnyugodtam:D Köszii, ha válaszoltok..:D



2014. nov. 3. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Démon létezik, de nem valószínű, hogy egy démon jelent meg nálad annak a fiúnak az alakjában, aki neked tetszett.Hiszen az a fiú még él, ezt azért vegyük számításba.
2014. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát még jó h él :D köszi, megnyugtattél..remélem nem fordul többet ilyen elő velem :P
2014. nov. 7. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!