Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

(én...) kérdése:

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy egy (úgy 8 éves) kislány meg akar ölni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egészen pontosan azt álmodtam, hogy a házunkba költözött egy kislány asszem az anyjával és valamiért nagyon megutált minket (engem, a testvérem és az unokatestvérem) és mi 3-an l akartunk menni kempingezni és a kislány jött velünk és egy magas hegyről lelökött egy turistát is, szóval már `gyilkolt´ is és utána/közben minket de inkább engem folyton meg akart ölni. Mielőtt felkeltem épp az előszobában voltunk és egy olyan tűz piszkálóval jött nekem én meg felrúgtam. És úgy egy fejjel alacsonyabb volt, de attól még eléggé be voltunk szarva. És nem néztem horrort. És aznap nem voltam ijesztő helyeken, nem találkoztam egy kislánnyal sem és nem voltunk kempingben.

2014. szept. 29. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

elég hiányos álom...

a lelkiismereted "gonosz", és kinozni fognak téged a körülmények.

ház=fizikai élet

kemping=valami munka, nélkülözés

te és testvérek=teljes személyiséged (te vagy a lélek, a legérzékenyebb pont, és az önérzeteden keresztül történnek majd ezek, láthatatlanul)

hegy=nehéz hangulatban, sebezhető pillanatban történik valami, düh, nagy csalódás, munkád kárbavész

túrista=figyelem-pont

Kegyetlen lesz, és nem fog változni. Félsz tőle. De utána felrúgod, megutálod és ellene cselekszel valahogy...

2014. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!