Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha a már elhunyt szeretteiddel...

Ha a már elhunyt szeretteiddel álmodsz az nem olyan mintha találkoznál velük?

Figyelt kérdés
Nekem az anyukám halt meg és ha vele álmodok akkor mindig olyan érzésem van mintha találkoztam volna vele, és hiába nem mond semmi hasznosat az álomban akkor is feltölt,hogy találkoztunk és ez jó érzéssel szokott elölteni, bár van mikor kicsit sokkol ha felkeltem,de utána jó.
2014. szept. 29. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
De. Ha hiszel a lélekvándorlásban, akkor azt is tudod, hogy a lélek halál után elhagyja a testet, és van esélye jelen lenni, követni, segíteni az általa kívánt halandót.
2014. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lélekvándorlás lényege nem az, hogy halálunk után új testben születünk újjá? Akkor hogy tudunk követni valakit, ha közben teljesen más alakban egy teljesen más életet élünk?
2014. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!