Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ateista létemre Jézus megjelen...

Ateista létemre Jézus megjelent az álmomban. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az álomban rettenetesen féltem valamitől, és rendszeresen imádkoztam. Szörnyen fáradt voltam, és imádság után aludni akartam, de akkor bevillámlott Jézus, vörös ruhában, és pár másodpercig láttam az arcát, de aztán eltűnt, és elaludtam. Nem szólt semmit, csak nézett komoly arccal.

2014. szept. 6. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Isten létezik és eljött, és most hivja össze nagyrészt magyarjait mert Itt van, és az emberek sokmindent álmodnak itt, és hallják Hangját.

Rettenetesen félsz az igazságtól, és hüen kitartasz hozzá pedig mást látsz, csak tudod hogy nem helyes. Fáradt vagy azt jelenti sokáig fog tartani de nem lesz fájdalmas, és az hogy láttad Jézus alakjában és arcát megpillantottad, azt jelenti elfog jönni Érted, és felkészit az eljövendő harcra.

sok sikert

2014. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!