Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van mindig ez a visszaté...

Miért van mindig ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés
Mindig másfajta helyzetben vagyok, de a lényege mindig az, hogy félek, hogy meghalok. Halálfélelmem van folyamatosan, egy szobában vagyok és tudom, hogy valaki megakar ölni. Nem tudok sehova se menekülni. Kénytelen vagyok szembenézni azzal a gondolattal, hogy megfogok halni. De aztán valamiért sosem halok meg. Szerintetek van valami jelentése/jelentősége ezeknek a visszatérő álmoknak? Mostanában mindig ezzel álmodok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 28. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy régebben volt egy halállal kapcsolatos élményed?Mert lehet hogy megijedtél és ezért az agyad állandóan ezt idézi úgymond elő neked .De én nem tudom hogy mitől lehet.Az is lehet pl hogy láttál egy horror filmet és nagyon átélted és ezért álmodsz ilyeneket.
2014. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. A halálközeli élmény szerencsét hoz.Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy.


Ha rosszat álmodunk nem feltétlenül jelent rosszat a való életben is, pont inkább jót.


Nekem is voltak kamaszkorom kezdetén visszatéró álmaim 2-3 hónapig és egy idő után elmúltak. Ezekkel nem kell foglalkozni. Kicsit fura, de csak álom :-)

2014. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!