Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy az otthonunktól kicsit elkóboroltam. Mindennap ugyanarra a helyre mentem, hol egymagam hol a barátaimmal. Sose tudtam a vissza utat, de valahogy mindig ugyanazon az útvonalom haza találtam. Mindig ilyen rétszerû, tanya féleségre mentem, mert ott laktak az osztálytársaim... de egyszer megváltoztatták a visszautat és nem tudtam hogy menjek vissza. Aztán valahogy mégis visszajutottam, csakhogy ahol lakom van egy csatorna, amin nem tudtam átmenni. Volt ott egy horgász, messzebb voltak emberek kutyákkal. Kicsit kétségbe estem mert nem tudtam merre van híd, így a horgász azt hiszem segített valami utat építeni hogy átmejek a sáson meg vizen... aztán mikor átértem láttam hogy ott volt a híd nem messze... O.O Aztán azt hiszem mamám lépcsôházâba mentem. Ennyi.

2014. aug. 1. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Rohadtul be fogsz baszni és majd nem találsz haza!
2014. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!